Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki nem tudna olyan linket...

Valaki nem tudna olyan linket küldeni, ahol az Alkonyat c. könyv összes része online és ingyenesen olvasható?

Figyelt kérdés
Most néztem meg filmben, de szeretném elolvasni könyvben, de a szüleim nem akarják megvenni nekem :(

2014. aug. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozz meg érte.
2014. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ncore
2014. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ellehet olvasni az egészet online mindegyik rész fent van, én megtaláltam magamtól neked is menni fog, egyáltalán nincs kedvem belinkelni.

Leírom a menetét:

google--> beírod alkonyat pdf --> első találat vagy ha nem hát végig mész rajta, az van odaírva hogy alkonyat pdf tehát csak felismered, na és ugyanígy kell tenni a többi könyvvel is csak akkor értelemszerűen pl újhold pdf-et kell beírni.

Ha letöltöd akár telefonra is rárakhatod így mindig kéznél lesz, jobb is mint egy 500 oldalas könyvvel mászkálni.

Ha végképp nem megy akkor írj.

2014. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es 13 évesen nem igen tudok hova menni dolgozni főleg egy hét suli előtt.

2-es és köszi

3-as köszönöm tudom azért használni a google-t csak én nem találtam meg. lehet hogy azért mert nem írtam oda azt a ˇpdfˇ-et?

2014. aug. 25. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja a pdf szó kell oda, megtaláltad már? vagy inkább linkeljem ?
2014. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös ha tudod akkor linket kérnék sehogy sem tálok olyat ahol végig volna vagy letölthető és ingyenes is(sajnos anyu nem engedi a fizetőset-:)
2014. aug. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!