Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi kell ahhoz, hogy kiadják a...

Mi kell ahhoz, hogy kiadják a könyvem? Ne oldalakat linkelejetek, hanem olyan válaszoljon, aki már adott ki valamit!

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ha az illusztráció is saját benne.
2010. jan. 15. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok pénz kell hozzá. Ennyi.
2010. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha tök ismeretlen vagy, akkor nagyon nehéz dolgod lesz. Vannak kiadók akik kis szériában is kiadnak, de többnyire a felelősség és a finanszírozás a tied marad.

A nagyobb kiadóknál meg sorban állnak a kéziratok.

Küldd nekik be, talán beleolvasnak, de ha nem igazán eredeti, újszerű, ne számíts jóra.


Érdemesebb előbb publikálni néhány írásod online és nyomtatott sajtóban, ez szolgálhat egyfajta referenciaként ami már elősegítheti hogy komolyabban vegyenek.

Keress fel újságokat, hogy szívesen írnál cikkeket erről-arról...

2010. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is elkezdtem írni már nem 1 könyvet bár még fiatal avgyok mégis azaz álmom hogy egyszer író lezsek.ha számítógépen írtad elküldenéd nekem ????légyszi érdekel miket írnak mások.ide küld:lilianaszabo@freemail.hu

mellesleg most egy olyan könyvön dologozom ami egy őrtündér lányról szól és arról hogy tesz mássá egy lányt és van egy másik őrngyal akit ő tanít be és a végén egymásba szeretnek.

az őrangyal pedig annyira megkedveli azt a lányt hogy a végén a földön maradna de az őrangyalok vezetője sou ezt nem engedheti meg nei több okból is


és van egy oldalam ha akarod kiraknám a könyved ugyanis rengeteg olyan látogató jár oda akik imádnak olvasni

2010. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nincs begépelve.
2010. jan. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!