Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Minden Stephen King tartalmaz...

Minden Stephen King tartalmaz olyan durvább leírásokat mint a Holtsáv?

Figyelt kérdés

Az került kezembe második stephen king könyvnek a Carrie után.

A Carrie tetszett, de a holtsáv már nekem kicsit durva volt.

A gyilkos halála utáni részt már nem is olvastam el, mert elment tőle a kedvem, a neten néztem csak meg hogy mi lett a vége.

Még egy esélyt szeretnék adni a könyveinek, de nem akarnék még egy ilyenbe belenyúlni.

Ha van olyan könyve amiben nem ír le ilyen erőszakos jeleneteket, akkor leírnátok ide a címeket?

Előre is köszi.



2014. aug. 18. 13:48
 1/2 Bernieflynn ***** válasza:
100%

Hát.... Christine, Cujo az nem olyan véres.

A nagy kedvenc a Ragyogás, az nagyon félelmetes de nem a brutális jelenetek miatt - az egész téma ijesztő. Egyébként ez az a könyve ami filmben is Kiváló!

2014. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont a Holtsávot nem olvastam tőle, de egyetértek az előzővel. A Ragyogás nekem is az egyik kedvencem. Nagyon ijesztő, igazi pszicho- horror.

Amivel mindenképpen megpróbálkozhatnál: A búra alatt (sorozatot is készítettek belőle, de azt nem ajánlom, mert rémesen megváltoztatták az eredeti történetet. A könyv százszor jobb.) Szóval: A búra alatt nem horror, nem is mondanám ijesztőnek. Inkább az a lényege, hogy miképp változik az emberek viselkedése egy különleges esemény hatására. Jó gyors, pörgős a cselekménye, nem olyan vontatott, mint sok más S. King- könyv.

Nagyon jók, és szintén nem a horror műfajában íródtak: Halálsoron; A remény rabjai. Ebből a kettőből fantasztikusan jó filmeket is csináltak.

Szeretem még a Borzalmak városa c. könyvet is, de az elég ijesztő.

További jó könyvei (szerintem): Rémkoppantók, Cujo, Christine, Tűzgyújtó, Az, Atlantisz gyermekei, meg még több is van, csak most nem jut eszembe.

2014. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!