Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Csillagainkban a hiba c....

A Csillagainkban a hiba c. kömyvben Hazel lefog fekudni Agustussal?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm!:)

#könyv #csillanaginbanahiba
2014. aug. 8. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
le.
2014. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fel
2014. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

most komolyan? minek kell megkérdezni ezt? olvasd el a könyvet, és megtudod! így csak lelöveted magaddal a poént, mert az itteniek sok része készségesen válaszolnak gondolkodás nélkül.

menj, és inkább olvasd el a könyvet, ne itt tudakold meg, hogy mi fog történni a könyvben.

2014. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

1. *le fog feküdni

2. Most komolyan csak a szex érdekel a könyvből? Ha nem fekszenek le, el se olvasod?

3. Miért kérdezed? Miért nem magad dderíted ki?

2014. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Most nem tökmindegy nektek, hogy miért kérdezi?

Minek kell bűntudatot kelteni másokban? Biztos vagyok benne, hogy a kérdező elég érett már szellemileg ahhoz, hogy maga döntse el, hogy tudni akar-e valamit, vagy nem...

Azt sem tudjátok, hogy miért kérdezi. -.-"


Egyébként (ahogy már megírták előttem) igen, lefeküdtek egymással. ;)

2014. aug. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az utolsó kommentelőnek köszönöm,

a többieknek pedig: én egy egyszerű kérdést tettem fel, amire akár csak egy szóval is lehetett volna válaszolni (mint az első kommentelő.)

és nem, nem azért kérdeztem mert ha nem fekszenek le, nem is érdekel. azért kérdeztem, mert nem volt alkalmam befejezni a könyv olvasását, bár már akkor sem akartam, valahogy nem tetszett. csak erre voltam kíváncsi, bocsánat érte!

2014. aug. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!