Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Lauren Kate Fallen című...

A Lauren Kate Fallen című sorozatába csak én vettem észre hogy nem magyarázták meg Trevor halálát?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én voltam figyelmetlen de örülnék ha valaki meg tudná magyarázni hogy mi volt akkor.

És még egy megfigyelés: Luce szüleivel mi lett miután a Rapture végén Luca újraszületett? Előre is nagyon köszönöm!



#Fallen #Rapture #Lauren Kate #Trevor halála
2014. aug. 2. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, mivel én nem olvastam még a Rapture-t, a második kérdésre nem tudok válaszolni (jól esett volna egy spoiler felirat), de az elsőre igen. Ha jól emlékszem, Trevor volt Luce első pasija, még Daniel előtt. Ha nem, akkor ne is olvasd tovább.

Ha emlékszel még Miles és Luce csókjára, abban a lány megjegyezte, hogy nem kéne, mert halálos a csókja másokra nézve. Trevor is azért halt meg, mert nem Daniel volt. Majdnem ugyan olyan, mint mikor az előző életeiben Daniel csókolta meg Luce-t. Akkor ő nem bírta a fiú csókját, és meghalt, most meg ugyanez történt csak fordítva.

Valami ilyesmi.

2014. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:) Másrészt nagyon sajnálom hogy nem írtam ki megfelelően a kérdést:(
2014. aug. 9. 07:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond, örülök, hogy segíthettem :)
2014. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!