Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta a WITCH képregényt?

Ki olvasta a WITCH képregényt?

Figyelt kérdés
Régen nagyon olvastam, de azóta abbahagytam, és most újra eszembe jutott... valaki nem tudja röviden leírni Caleb és Cornelia történetét? Mert hallottam olyat, hogy Caleb összejött Elyonnal, stbstb, de nem igazán hiszek neki. Valaki?:D

2014. aug. 2. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én olvastam, de az már vagy 6-7 éve volt. Nekem is a minap jutott eszembe, amikor a padláson megtaláltam az összes újságomat :D Engem is érdekelne hogy mi van benne, meg még esetleg mindig lehet kapni, vagy már vége?
2014. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már vége van:// Viszont megtaláltam angolul az egészet, szóval elolvasom és talán, ha lesz rá türelmem, le is fordítom:DD De nagyon sok, valami 100 fejezetes:D.... és mindegyik kb 60-80 oldal
2014. aug. 2. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!