Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek azok a könyvek, amelyek...

Melyek azok a könyvek, amelyeket szerintetek érdemes elolvasni, illetve megvenni?

Figyelt kérdés
Ilyen ifjúsági könyvekre gondoltam, amelyek érdekesek, és tényleg olyanok, hogy nem tudja az ember letenni.
2014. aug. 1. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Harry Potter könyvek mindenképp :) Illetve én nagyon szeretem Julie Kagawa Vaskirály című könyvét és annak a folytatásait :) Paulo Coelho könyveit is érdemes megvenni, én már sokszor elolvastam őket :) Meg hát.. nézelődj, vörös pöttyös könyvek ifjúságiak, ami megtetszik, sokat az ízlésedről nem tudtam meg a leírás alapján :D
2014. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy te milyen könyveket szeretsz, mindenesetre én ezeket ajánlom:


Ha valami komolyabb könyvre gondoltál:

-Rebecca Donovan: Elakadó lélegzet

-Jay Asher: Tizenhárom okom volt

-Szurovecz Kitti: Gyémántfiú


És ha szereted a fantasy könyveket:

-Cassandra Clar: A végzet ereklyéi sorozat

-Veronica Roth: A beavatott

-Jennifer L. Armentrout: Obszidián


Egyébként ajánlom, hogy keresgélj a moly-on. Ott sok ifjúsági könyvről adnak leírást. Ott elolvashatod, hogy melyik miről szól, aztán ami tetszik, azt elolvasod. Egyébként ha nem akarsz túl sok pénzt költeni, töltsd le a könyveket online.

2014. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek neked komoly könyvek???
2014. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!