Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ennyi idősen normális?

Ennyi idősen normális?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még mindig odavagyok a Bogyó és Babócáért!! Ha megy a TV-ben mindig azt nézem és a könyvet is olvasom!!!!! Ez normális??!!!

2014. júl. 28. 19:24
 1/4 anonim válasza:
nyugi szerintem normális!én is nézem
2014. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 28/F vagyok és a mai napig évente 1-2 alkalommal előszedem bakeliten az összes süsü a sárkányt és meghallgatom vasárnapi programként, vagy ha tvben megy valahol, akkor leköt... A kis heceggel ugyan így vagyok.
2014. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sőt! a zizi bolygó titkát és a zizi űrbázist tudom kívülről szóról szóra
2014. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig gondolj arra, hogy akik ezeket a meséket készítették, azok mind érett, komoly felnőtt emberek, akik rengeteg időt töltöttek azzal, hogy kitalálták a karaktereket, a cselekményt, megírták, megrajzolták, meganimálták, leszinkronizálták az egészet, és jó esetben mindezt még élvezték is. Te ehhez képest csak megnézed. Ha ők normálisak, akkor te is. :)
2014. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!