Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiválasztottam 12 könyvet, mi...

Kiválasztottam 12 könyvet, mi róluk a véleményetek?

Figyelt kérdés

1.Cally Taylor-Mennyország várhat

2.Claire Loup-Amikor életemben először

3.Spirit Bliss-Árnyékvilág

4.B. M. Grapes-Jóslatok hálójában

5.Marie Lu-Prodigy(Született tehetség)

6.Cassandra Clare-Az angyal

7.Anne Percin-Hogy told el (jól) a nyarad

8.Stephanie Perkins-Lola és a szomszéd srác

9.Lakatos Levente-Barbibébi

10.Sherry Gammon-Szerethetetlen

11.Zakály Viktória-Szívritmuszavar

12.Marie-Aude Murail-Oh,boy



2014. júl. 18. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
4-et olvastam, egyáltalán nem tetszett, tele van tőmondatokkal, pontatlanságokkal, régies szóhasználat, több értelmetlen mondat stb. A sztori elcsépelt, tudni előre, ki az a JJ. A vége meg kész paródia.
2014. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
A Jóslatok hálójában tetszett.:D Az előtte lévőket nem olvastam. Marie Lu sorozatának nem a Prodigy, hanem a Legenda az első része, mivel nagyon összefügg a kettő, jobb ha az elejéről kezded. Rengeteg könyvet olvastam, de ez az egyik legeslegkülönlegesebb! Imádtam!:D Cassandra Clare eddig kiadott összes könyvét olvastam, és szerintem kezd a Végzet ereklyéi sorozattal, majd a Pokoli szerkezetekkel és a Bane krónikákat csak utána olvasd. De te tudod! Ez is a kedvenceim közé tartozik, egy teljesen más világ. Még a Szerethetetlent olvastam, és az is nagyon tetszett. Érdekelnek a hasonló témájú könyvek. Amúgy, amiket ideírtál mind el akarom olvasni. De most Moira Yong Blood Red Road című regényét olvasom, ajánlom! "Jobb, mint az Éhezők viadala!"
2014. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösz :)

És örülök hogy segíthettem és találtam neked könyveket :)

az éhezők viadalát olvastam szóval szerintem amit irtál is el fogom olvasni


B.

2014. júl. 18. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Anne Percin-Hogy told el (jól) a nyarad


Ezt olvastam. Nem rossz igazából, de rettentően unalmas volt számomra. Szinte sosem történik semmi, ezért hamar unalomba fullad. De egyszer szerintem olvasható.

2014. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Csak a jóslatok hálójában-t olvastam, nekem nagyon tetszett. Volt néhány dolog, amire előbb rájöttem min a szereplők, de JJ-re nem jöttem rá :Đ
2014. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit szóllyak morélyja egy André Gide - Pénzhamisítók többet ér mint ez a gädzsee
2014. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Cassandra Clare könyveit olvastam, igaz nem abban a sorrendben, ahogy a 2. válaszoló ajánlotta, hanem ahogy az író ajánlja.

Végzet ereklyéi 1 (Csontváros)

Végzet ereklyéi 2 (Hamuváros)

Végzet ereklyéi 3 (Üvegváros)

Pokoli szerkezetek 1 (Az angyal)

Végzet ereklyéi 4 (Bukott angyalok városa)

Pokoli szerkezetek 2 (A Herceg)

Végzet ereklyéi 5 (Elveszett lelkek városa)

Pokoli szerkezetek 3 (A hercegnő)


Nekem nagyon tetszettek.


Ha szereted az ilyen könyveket, ajánlom Nalini Singh - Angyali vadász könyvsorozatát.


És szintén angyalos témát dolgoz fel, más szemszögből Cynthia Hand - Angyalsors trilógia. Ennek az 1. könyvét olvasom most.

2014. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Cally Taylor-Mennyország várhat

2. Claire Loup-Amikor életemben először

11. Zakály Viktória-Szívritmuszavar

Ezeket olvastam, az elsőt, a mennyország várhat, két nappal alatt elolvastam nekem tetszett nagyon érdekelt a vég kifejlett és maga történet is megragadott. A második, amikor életemben először, egyszer megéri elolvasni, bár ez annyira nem tetszett mint az előző.

A szívritmus zavar, hát az eleje annyira nem jött be, de nem adtam fel és nagyon megtetszett a végére, fordulatos és szép könyv.

2014. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!