Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A trónok harca (film) hogyan...

A trónok harca (film) hogyan követi a könyveket?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az első könyv az az 1.-ő évadnak felel meg, de mi van a többivel?

2014. júl. 15. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
többé kevésbbé hû a sorozat a könyvekhez, van néhány olyan szál, amiket lebeszèltek az íróval, hogy a következõ könyvekben hogyan fog alakulni, de eddig a könyvekben szó nem volt róla, de a filmekben belekezdtek a szálba... pl mikor a más elviszi a kisbabát..
2014. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert szpojlereket ne. Amugy azert erdekell mert elolvastam az elso konyvet es utana megnéztem az elso evadot :D aztan ugyan ezt akarom tenni a tobbi konyvel is csak nem tudom mikor kezdhetem el nezni a kovi evadot
2014. júl. 15. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:

1.évad-1.könyv

2.évad-2.könyv

3.évad-3.könyv kb. 3/4-e plusz kicsi a 4-ből

4.évad-3.könyv kb.utolsó harmada-negyede, és részek a 4. és 5. könyvből

Mert ugyebár a 4. és 5. könyv történései egyidőben zajlanak, csak a túl sok főszereplő miatt lett két könyvben megírva.

2014. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha elmondanám mi történik az 5-6 évadban, az spoiler lenne, de az, hogy mi történt a már lementekben... az had ne minõsüljön már spoilernek.
2014. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem szpojler mivel még nem tartok ott .. ez a szpojler lényege ..
2014. júl. 15. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A spoiler "léynege" az,hha olyat mond el vki, ami még friss. Némelyik könyv már jóval több, mint 10 éve jött ki, de már a 4.évad is viszonylag régen, szal ez spoiler nem lehet.
2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2014. júl. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!