Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani egy kicsit...

Tudnátok mondani egy kicsit lightosabb de azert jo pszichotrillert?

Figyelt kérdés

Nem akarok tul durvat, inkabb a pszichologian legyen a hangsuly, peldaul egy elmehaborodott szemszogebol irodott konyvre gondolok. Nagyon erdekel a pszichologia, a mentalis zavarok az, hogy milyen kivalto okai lehetnek egy elme elborulasanak. Hogy hogyan fogja fel a vilagot. Lehet ver is, de elso sorban nem ezt akarom. Csak a gondolatokat. Azt, hogy hogyan birkozik meg ezzel. Vagy hogyan emeszti fel..

Legyszi ha tudtok ajanlani szerzoket vagy konyveket irjatok koszi elore is!:)



2014. júl. 14. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Dan Wells-Nem vagyok sorozatgyilkos - (Szerintem ez elég jól leírja milyen szociopatának lenni)

Pszichotriller még:

Pierre Lemaitre: Téboly

Stephen King könyvei is ide tartozhatnak szerintem.

Azok közül jó nagyon: Állattemető,Végítélet,Cujo,Carrie,Borzalmak városa, Ragyogás,Remény rabjai,stb..

2014. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) dan wells konyven mar en is gondolkodtan az nagyon erdekelne de meg nem jutottam el a megvasarlasaig:d

megy a zold;)

2014. júl. 15. 15:03
 3/3 Márciuska ***** válasza:

Daniel Keyes: Virágot Algernonnak

Nem elmezavaros, de híres klasszikus. Egy szellemileg visszamaradott fickót gyógyszerekkel és kezeléssel egyre intelligensebbé tesznek egy kísérletben. Azok a részek, amikor az ő szemszögéből megy a sztori, nagyon érdekesek.


Ha nem baj, hogy kicsit sci-fi szerű, érdemes elolvasni Theodore Sturgeon-tól a Több mint emberit is.

2014. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!