Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti nem gondolkoztatok azon,...

Ti nem gondolkoztatok azon, hogy Cortez mit gondolhatott Szeptember 8-án, Szilveszterkor és Halloween - kor?

Figyelt kérdés
Amatőr írókat kérném arra, hogy írják le hogy ezt a három napot ti hogyan képzeltétek el. Gondolkoztam ezen, iszonyatosan sokat, de én kíváncsi vagyok mások véleményére is. Tehát szépen kérlek titeket, hogy rendes, intelligens válaszokat írjatok, és ne hülyeségeket. A beszólásokat is mellőzzétek, mert ez nem a beszólogatok.hu , hanem a Gyakori kérdések, ahol igenis megtehetem hogy ilyen kérdéseket tegyek fel, mert nem egyedül én vagyok kíváncsi erre (Muszáj volt leírnom, mivel láttam pár kérdezőnél, hogy a válaszok negatívak voltak). Köszönöm.

2014. júl. 3. 11:01
 1/2 vörös98 ***** válasza:
100%

Talán 8.a Corteznek annyira nem is volt emlékezetes, csak annyiba h Reni bunkó volt vele, inkább később vette igazán észre, addig meg csak "kóstolgatta"


Szilveszterkor már régen szerette, csak ott volt Arnold és Viki meg gondolom a rossz időzítés de szerintem azon az éjjelen sokszor elküldte magában melegebb tájakra... kb mindenkit.


Halloween... hát. kb arra tudok gondolni, hogy végig elárulva érezte magát, és talán már annyira tele volt, hogy talán sírt (???) is. a végén.

2014. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szept. 8.-a:Szerintem nem egyből belezúgott Renibe csak egy csöppnyit megtetszett neki és ezt Ricsi meglátta és előresegítette a szerelem további menetében (pl.:Reginaként mutatta be) és Cortezt nagyon felidegesítette, hogy Reni nem foglalkozik vele, így Ricsitől információkat szerzett róla és így fokozatosan (ahogy 12.-ben mondta) beleszeretett


Szilveszter: hát, akkor már szerelmes volt Renibe teljesen és miután kettesben voltak úgy gondolta, hogy milyen romantikus lenne, ha megcsókolná, és megtette, de Ricsi vagy annyira hülye volt, hogy látta, hogy csókolóznak és belezavart vagy direkt megbeszélte Cortezzel, hogy jöjjön vissza mert félt közvetlenül a csók után megbeszélni Renivel a dolgokat. Aztán írt, telefonált minden alkalmat megragadott, hogy beszélhessen Renivel, de mikor suliba jött (mármint Reni) és meglátta Petit, akkor azt hitte, hogy ő is olyan, mint Arnold vagy Dorián és inkább megharagudott Renire.


Halloween: Miután meghallotta Zsoltitól, hogy a francia fiúk nem Kingáék barátja, úgy érezte, hogy Reni igazából csak játszik vele és nem akar tőle semmit és tökre szomorú volt meg sztem egy picit dühös is és eldöntötte, hogy kész, befejezte vele, és ezért mondta azt a sulikarácsony előtt (dec.20.), hogy ő erre nem tud mit mondani, de aztán végiggondolta a dolgokat és végül összejöttek (bár ezt sztem már tudod) :)

2014. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!