Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Körül néztem a Netten és nem...

Gombola András kérdése:

Körül néztem a Netten és nem igazán találtam azt amit keresek ezért szorulok a segítségetekre. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy hol találok konkrétan egy lektort és egy kiadót?

Figyelt kérdés
A könyv maga a változást, a folyamatot, a terápiát, az Istentelen életből, az Istennel teljes életemet mutatja be. Nagyon egyszerű, konkrét és őszinte írás. A legnagyobb ateistának, drogosnak, alkoholistának is ébredés lehet, azért mert én is ilyen voltam ezért tudtam élethű, valóságos történet formájában megírni. Ezért is írtam meg, vállaltam be azt, hogy tabuk nélkül, nyíltan beszélek a múltamról és jelenemről! Ha van valami konkrét ötleted, hogy hol találok nyitott füleket egy ilyen jelegű könyv kiadásához kérlek írj! Tudsz ebben segíteni?

2014. jún. 27. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a könyvkiadók profilját, ha beleillik küld el a szimpzóist és a művet.

Ha a kiadó rábólint akkor már magától értetődik, hogy a lektor és a szerkesztő segíteni fog.

2014. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Édesvíz kiadóra szavaznék, ők foglalkoznak hasonló témakörökkel (bár hivatalosan ezoterikus kiadó, de vallási jellegű, Istennel és a lélekkel foglalkozó kiadványaik is vannak). Viszont nem tudom, mennyiben fogadnak kéziratot, írni kell nekik. Ha ez nem megy, magánkiadás legfőképpen, a legtöbb hasonló jellegű könyv ilyen formában lát napvilágot. Amennyiben az "Istennel teljes élet" egy vallási intézmény keretein belül értelmezendő (szóval konkrétan mondjuk katolikus vagy), én megkeresném az adott egyházi kiadókat, mert ők nagyobb valószínűséggel jelentetik meg. Kisebb vallási felekezeteknél nem tudom, van-e ilyen... mondjuk a Hit Gyülekezete. Tőlük kell megkérdezni.
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!