Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG: Mi a véleményetek Gábor...

SZJG: Mi a véleményetek Gábor búcsúbeszédéről? (8/1)

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit tipikusnak mondható, már-már elcsépelt olyat alkalmazni, hogy a legcsendesebb a mű végére megnyílik. Persze az SZJG-ben nem Gábor a főszereplő, de szerintem eléggé valószínű, hogy egy félénk srác, aki 4 évig félénk volt, a 4. év végén kinyílik és csak úgy áradnak belőle a poénok.

Amúgy ne értsd félre, de szerintem 8 évesen még fiatal vagy ehhez a műhöz. Nem hiszem, hogy képes vagy felfogni benne mindent.

2014. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hi- hi. Nem 8 éves; a kérdező a kötetre utalt, ahol a búcsúbeszéd található (ugye?).

A búcsúbeszéd pedig szerintem jó lett, az egyik legsikerültebb része a sorozatnak. Egyben jó kis összefoglalója is.

2014. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen a kötetre utalok (ami 8/2 bocsi csak félre írtam).

Egyébként 12 éves vagyok.

2014. jún. 25. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szerintem jókat írt bele Laura, vicces volt az egész.
2014. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!