Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sephen King Titkos ablak,...

Sephen King Titkos ablak, titkos kert c. könyvet hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés
Láttam a novella alapján készült filmet és nagyon érdekelne, és amúgy is bírom az ilyen történeteket, a többi is biztos jó lehet. Egyébként ti szeretitek Spehen King írásait? Kinek ajánlanátok őket?

2014. jún. 23. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a helyi könyvesboltban nincs meg, akkor valamelyik online üzletben biztosan (libri, alexandra stb). Ha jelenleg nincs a raktáron,úgy is megrendelheted, és ha nem zavar, hogy már használt, a bookline.hu-n biztosan van egypár antikvár példány. Esetleg e-könyvben is elérhető.

Stephen King a kedvenc íróm. Én annak ajánlanám, aki szereti a mély és hiteles jellemrajzokat, szarkazmus-humort és morbid, misztikus történeteket, és nem árt, ha a véres jelenetektől sem riad vissza.

Szerintem a fejlett világ két félre oszlik: akik szeretik Stephen Kinget és akik nem. Középút nincs. :)ÜDV

2014. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a könyveit. Szinte mindet kiolvastam ami magyarul megjelent. Van amelyiket többször is. Itt próbálj meg böngészni hátha ezen az oldalon megvan Itt letöltheted pdf formában és olvashatod is. Jó szórakozást. :-)

[link]

[link]


Ha nem találod tallóz a könybirodalom könyvei közt. Én eddig sok könyvére ráakadtam.

2014. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádom a könyveit. 17 éves tinilányként olvastam a Cujot, és azóta szerelmes vagyok a könyveibe. Tegnap fejeztem be az újat, a Joylandet. Az összes magyarul megjelent regénye, novelláskötete, kisregénykötete, stb megvan. Ha jól számoltam eddig 59. Ha a setét torony 8 részes sorozat részeit külön számolom.


A Titkos ablak titkos kert is nagyon jó, de az csak egy kisregény. Egy 2 kisregényből álló könyv része. Antikváriumban, talán könyvesboltban, bár ott nem biztos..., mert nem egy mai kiadás....én pl Bp-n vettem a keletinél van egy standos, tele könyvekkel. Ott vettem a Kingeim 90%át, szóval kb belőlem gazdagodtak meg:D A Dean R Koontzaim legnagyobb részét, és a vavyan Fable gyűjteményem nagy részét is. Plusz már rájárok Robin Cookra is:D


De körbenézhetsz a vatera nevű oldalon. Ott is lehet vásárolni. Én egy olyan könyvsorozat köteteit vettem meg ott, amit boltban már egyáltalán nem lehet kapni... (Anne Rice - Mayfair Boszorkányok élete trilógia)


Szóval hajrá:)

2014. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már sikerült megrendelni és ha minden igaz akkor pár nap múlva meg is jön... Első pontosan az ilyen témájú könyveket szeretem úgyhogy asszem nagy Stephen King rajongó lesz belőlem.. :)
2014. jún. 23. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!