Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Normális, hogy ilyen fiatalon...

Normális, hogy ilyen fiatalon ilyen komoly könyveket olvasok?

Figyelt kérdés

14 éves múltam januárban,hamarosan ballagni fogok az általános iskolából,és nagyon-nagyon szeretek olvasni, ugyanakkor sokan furcsállják,azt,hogy milyen könyveket olvasok.Eléggé behatárolt ízlésem van a könyvek terén.Elsősorban szépirodalmat szoktam olvasni,az ifjúsági irodalmat nem igazán szeretem,fantasyból csak a Gyűrűk Urát,a Harry Pottert,az Időtlen szerelem trilógiát és a Tűz és jég dalát szeretem.A Szent Johanna Gimit is olvastam,szórakoztató volt,de nekem nagyon ponyvaszerű és igénytelen az egész.Az Éhezők Viadalát utáltam,ezért sokan hülyének néznek a környezetemben,számomra a disztópia az 1984-nél kezdődik.

Mit gondoltok erről?


2014. jún. 13. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?
2014. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen, normális, és nem, nem vagy jobb a kortársaidnál, mert ezeket kedveled, és ők sem rosszabbak nálad, mert ők azokat kedveli.

Nem leszel tőle sem különleges, sem átlagon felüli intelligenciával rendelkező. ( kihagytam valamit, amiért ezeket a kérdéseket fel szokták tenni a 12-13-14 éves lánykák ?).

Olvasni meg jó.

2014. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Mindenki az izlésének megfelelő könyvet olvas. Ez mert ne lenne normális?? Amúgy ezeket nem sorolnám a "komoly könyvek" kategóriába...
2014. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Azt olvasol, ami neked tetszik.

Ezek közül pedig egyik sem a komoly könyvek kategóriájába sorolható.

2014. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Most komolyan? Nem biztos, hogy tudatosan, de tuti, hogy akartad, hogy mi is csodálkozzunk rajtad, hogy tényleg?, meg Te normális vagy? és az Úristen, az Éhezők viadalát mindenki szereti! kommentekről már ne is beszéljük. Csak azt akarod, hogy mindenki különlegesnek tartson... Amúgy meg teljesen normális. Az a furcsa, ha ez mind 10 évesen van...
2014. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VioricaMirror ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, egyszerűen más az ízlésed, mint a közvetlen környezetednek. Olvasni jó, a szépirodalom értékes :)
2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!