Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Kör c. könyv.. Vélemény?

Dododen kérdése:

A Kör c. könyv.. Vélemény?

Figyelt kérdés

Hello!

Van egy könyv ami megtetszett,de nem tudom hogy milyen lehet.Nem tudom eldönteni hogy meg vegyem-e?

Aki olvasta légyszi mondjon róla véleményt.Nagyon félelmetes?Hány évesen olvastad?10 pontból mennyire értékeled?

Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 7. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Író:Mats Strandberg és Sara B. Elegrin

Cím:A Kör

2014. jún. 7. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ifjúsági regény, így nem különösebben félelmetes. Itt olvashatsz véleményeket:


[link]

2014. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én épp most olvasom, sőt, mindjárt végzek vele :) Nekem nagyon tetszik, pedig már lassan 30 éves leszek. Annyira nem mondanám félelmetesnek, szóval rémálmaid biztos nem lesznek tőled. Nem tudom mennyi idős vagy, remélem nem túl fiatal, mert azért a könyvben van drog, alkohol, szex, káromkodás is, persze nem ez a központi téma, de azért felbukkan ez is a műben.

Egyébként nem tudom, tudod-e, de ez egy trilógia első része és abban nem igazán vagyok biztos, hogy az utolsó rész megjelent-e már magyarul.

2014. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!Igazán sokat segítettetek. :)

Én 12 éves vagyok és nagyon szeretek olvasni.Mivel minden visszajelzés pozitív volt,és leírták hogy nem túl félelmetes eldöntöttem,hogy az lesz az első dolgom,hogy megveszem a könyvet. :)

Talán a sex-es részt átugrom............

2014. jún. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!