Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kristin Cashore Zsarát és A...

Kristin Cashore Zsarát és A garabonc című könyv között van összefüggés?

Figyelt kérdés

Nemrég megkaptam a Zsarát című könyvet. Utánanéztem, s rájöttem, hogy van egy előző rész is. Az lenne a kérdésem, hogy az első kötet, aminek az a címe, hogy A garabonc, és a második kötet, a Zsarát között van összefüggés? Mert a tartalmat elolvasva én nem igazán találtam.

Remélem, érthetően fogalmaztam...


Előre is köszönöm a válaszokat!



#könyv #cím #kötet #összefüggés #Cashore #A garabonc
2014. máj. 29. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A Fire (Zsarát) nagyjából 30 évvel korábban játszódik, a hét királyságtól keletre, de van némi köze a Graceling (A garabonc) egy fontos szereplőjének is hozzá. A harmadik kötet a Bitterblue (Keserkék) pedig az első kötet folytatása, 8 évvel később, a Graceling egyik főszereplőjéről, Keserkékről, de fontos szerepet kap benne szintén a Graceling két főszereplője, Katsa és Pongor is. Én egyébként most kezdem el a Fire könyvet, viszont a Gracelinget nagyon ajánlom, teljesen elvarázsolt a világ, és nagyon szeretem a Katsa és Pongor herceg között kialakuló kapcsolatot is, így nagyon örülök, hogy a Bitterblueban fontos szerepük van :) A Zsarátról egyébként olvastam jót is, rosszat is, eldöntöttem, hogy a Bitterblueval, a harmadik kötettel folytatom, de végül is nem. Haladjunk csak sorban, ahogy meg lettek írva :)
2014. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem rég fejeztem be a Zsarátot és engem az is akár csak a Garabonc teljesen elvarázsolt
2015. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van harmadik része is Keserkék, és ez kapcsolódik szorosan a Garabonchoz. Ez az a könyv ahol értelmet nyer a Zsarát is
2015. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!