Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami izgalmas könyvet olvasni, amit alig tudok letenni. Jelenleg a 13 okom volt című könyvet olvasom. Nem szeretnék nyálas, romantikus könyvet olvasni, az nem az én világom. Leginkább a természetfeletti, fantasy, horror, thriller, sci-fi, esetleg még krimi kategória érdekelne. Jó lenne egy kis izgalom, félelem. Nem olyan nagy mértékű szenvedély is beleférne. Kedvenc könyvem nem nagyon van. Kedvenc sorozatom az Odaát. 15/L

2014. máj. 26. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
King Stephen Ragyogàs, ugyanettol az irotol a Dolores, Bilincsben , napkutya , és a Cujo. Most a ragyogàst olvasom, egy kisfiuroł szol aki latja a jovot meg megatja a rossz dolgokat meg ilyenek nekem nagyon tetszik
2014. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lena Mery válasza:
Ha szereted a horror sztorikat ajánlom Dean R. Koontz könyveit. Valamint ha szereted a "napló szerű könyveket" Joyce Reardon: Ellen Rimbauer naplója című könyvet, amely A rózsa vére című horror filmben szerepló ház tulajdonosnőjének naplója. Érdekes és izgalmas könyv, alig tudtam letenni.
2014. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál arra mind jó Stephen King.


Nekem az összes könyve megvan (már ami magyarul megjelent...) 17 éves korom óta olvasom őt, és most 28 vagyok. És képtelenség megunni:)


Emellett olvasok még sok mást is, bár van amiben szerelem is van...


A nappaliban 10 könyvespolcon sorakoznak a kedvenceim:)már nincs is több hely ahová lehetne polcot szerelni... de megoldom egy kis pakolással, hogy még több könyvem legyen. (könyvünk) , a férjem is szereti őket.


Stephen King (fantasy, horror, thriller, sci-fi, krimi)


Dean R. Koontz ( horror, krimi, thriller, sci-fi biztos van neki is, de tőle még nem olvastam annyit mint Kingtől) folyamatban:)


Robin Cook (orvoskrimi)


Peter Straub (horror, fantasy, thriller)


Joe Hill (King fia, horroros vonalon mozog)


Lovecraft (horror, de őt elég nehéz olvasni)


J.R. Ward (Vámpírok, angyalok, erotika, szerelem)


EL James (50 árnyalat trilógia ( erotika, szado-mazo szex, szerelem, szenvedés a szerelemtől:D)


én olvasok Vavyan Fable-t is:)(Szerelem, kaland, humor)


Darren Shan ( vámpírok, démonok, szellemek)


Anne Rice ( vámpírok, boszorkányok)


És ezek csak azok az írók akiket konkrétan gyűjtök.


Még nem is említettem a vegyes felvágottat, amiben van egy csomó könyvem: Narnia krónikái, Szex és new york, Átkozott boszorkák, Drakula is:D meg sok más....


A klasszikusok közül is megvan jó pár, de nem sorolom fel....azok csak rajtam ragadtak:D


Válogasd ki a felsorolásból ami szimpi, és nézegess utána az íróknak. Így kiderül neked mi tetszik, mi nem, és lesz egy csomó olvasnivalód:)


ui: én is Odaát fan vagyok:)


28N

2014. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!