Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "Szürke...

Mi a véleményetek a "Szürke ötven árnyalata" c. könyvről?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 06:38
1 2
 11/15 anonim válasza:

A mondanivaló is feltűnt de titeket nem zavar közben, hogy Ana egy k**va lesz? Nem tudom számomra ez elfogadhatatlan és így nem tudom beleélni magam.

Az egész olyan fura.

2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es: igen, pont ez (is) az egyik gond vele. Ott a pont.
2014. aug. 10. 12:53
 13/15 anonim válasza:

Az aki ilyen csúnya véleménnyel van a könyv iránt, az tényleg nem érti a mögöttes tartalmat. Grey a múltjával küzd,nem tudja felejteni azt a sok rosszat ami vele történt.Aztán találkozik egy lánnyal, aki teljesen más mint a többi nő /értsd viselkedésileg, gondolkozásilag vagy akár testileg/ és teljesen felfordul az élete. Egy idő után elkezd kötődni a lányhoz, dacol önmagával ahogy a lány is. Fél belemenni ebbe a kapcsolatba, de ugyanakkor bízik a pasiban. A pasinak pedig vissza kell fognia magát, ami lássuk be nem egyszerű. A lány nem illik bele Grey világába, a lány egyszerű és teljesen ellentéte Grey-nek mégis egymásra találnak.

Nekem nagyon tetszik ez a könyv ( mindhárom könyvet 3x olvastam el egymás után),és biztos vagyok benne, hogy a film is nagyon jó lesz.

2014. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

mi az hogy prostituált lesz? tudjátok mit jelent ez a szó?

prostituált: az aki pénzért szexel és árusítja magát a sarkon.

könyörgöm..ő egy pasival feküdt le egész életében..szerelemből(!!)

annyira érthetetlenek vagytok..

2014. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Megígérem, hogy hűségesen szeretlek, mindenki másról lemondok, jó időkben és rossz időkben, betegségben és egészségben, bárhová vigyen is az élet. Védelmezlek, bízom benned és tisztellek. Megosztok veled örömöt és bánatot, szükség idején vigaszt nyújtok neked. Megígérem, hogy gyöngéden szeretlek, táplálom reményeidet és álmaidat, és biztonságban tartalak magam mellett. Minden, ami az enyém, mostantól a tiéd is. Neked adom a kezem, a szívem és a szerelmem e perctől, amíg csak élünk.

(3.rész)


Önző vagyok. Azóta akarlak, hogy beestél az irodámba. Törékenyen szép vagy, őszinte, meleg, erős, szellemes, csábítóan ártatlan... Bármeddig folytathatnám. Lenyűgözöl. Kívánlak, és a gondolat, hogy valaki másé legyél, olyan, mintha kést döfnének sötét lelkembe.

45. oldal

(2.rész)


Bizonyíték hogy a pasi szerette a nőt.

2014. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!