Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Star Warsos könyvet...

Milyen Star Warsos könyvet érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés

Eddig csak a filmeket làttam, ès gondoltam ideje lenne pàr Star Warsos könyvet elolvasnom.Csak hàt van egy csomò ilyen könyv ès mind megvenni egy vagyon lenne.Szòval milyen SW -es könyvet olvassak el?

Ès mèg egy kèrdès: Antikvàriumba, esetleg a vàrosi könyvtàrban mennyi az esèly hogy talàlok ilyen könyveket?



#film #könyv #Star Wars #antikvàrium #könyvtàr
2014. máj. 18. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha Pesten, vagy a környéken laksz, akkor itt nézz körbe, de rendelni is lehet:

[link]


Amúgy rengeteget lehet venni könyvesboltokban is. Én elsőnek a Thrawn-trilógiát olvastam el, amit könyvesboltokban is meg lehet kapni.

2014. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régebben sok ilyet olvastam, a Kristálycsillag és az Új lázadás volt a kedvencem.
2014. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöjjenek válaszok! Valószínűleg holnap, vagy ezekben a napokban megyek el az apukámmal a könyvtárba, ha ott nincs akkor az antikváriumba, és ha ott sincs akkor már a könyvesboltba megyünk.De remélem a könyvtárban lesz ilyen könyv.De gondolkodtam, lehet kiolvasom a Baljós árnyékot, és így tovább a részeket. Nem tudom, segítsetek :/
2014. máj. 18. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ahogy feljebb már említették a Thrawn-trilógiával érdemes kezdeni, ami kicsivel a 6. rész után játszódik. Aztán jöhet, ami jobban érdekel, pl. Jedi Akadémia trilógia, Republic Commando sorozat, Kirajzás, esetleg a Darth Bane könyvek (főként az első, a többi nem olyan jó), stb.

Persze ha téged a filmek utáni időszak nem izgat annyira, akkor kezdhetsz mással is, de szvsz a Thrawn-trilógia pont jó az elején.

2014. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amik nekem NEM tetszettek, de sok más olvasónak sem, az a Jedik gyermekei és az Alkonybolygó. A Star Wars Junior sorozat sem lett közönség kedvenc, nem is került be a fandomba.


Könyvtárban szerintem biztos lesznek kötetei.


Itt meghallgathatsz pár kritikát:

http://www.youtube.com/channel/UC0kKVIt7cP_kuW-PRYJeY5Q

2014. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem a könyvtár honlapján és ilyen SW-es könyvek vannak:

[link]

[link]

Remélem hogy rég nem frissítették a honlapot :( Ez kevés könyv, pláne hogy van amiből több van.

Holnap megyünk majd a könyvtárba amúgy, de még nem tudom melyiket kölcsönözzem ki.

2014. máj. 18. 20:58
 7/9 anonim válasza:
Nekem az abszolút kedvencem a Jedi Academy triológia. Neki is kezdek megint :)
2014. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A könyvtárban csak a második rész volt a Sötét oldal című könyv. :( Szerintem az 1,2,3,4,5,6 könyv az benn van a könyv tárban csak akkor pillanatnyilag nem volt, de szerintem csak ezek vannak benn. :/
2014. máj. 19. 18:09
 9/9 forestpas3 ***** válasza:

az attól függ:

1 inkább a SW előtt akkor Darth Bane trilógia vagy Árulás

2 inkább SW közben akkor Republic Commando

3 inkább SW után akkor Thrawn trilógia

egyébkén itt kb az összeset megrendelheted: [link]

2014. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!