Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kezdeném: Könyvet írók....

Kezdeném: Könyvet írók. Folytatnám: Gondom volna. Befejezném: Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Mint a legtöbb írónak nem az ötlet hiány terén lenne problémám... Éppen ellenkezőleg.

A fejemben túl sok ötlet van túlontúl sok, már a rengeteg kategriába hajolva.

Legutóbbi inceidens ilyesmi volt.:

Elkezdtem egy romantikus könyvet, kész a prológus, a fejemben a következő fejezet, erre beugrik egy kész fantasy trillógia, és úgy döntök: annak a prológusát is elkezdem. Most, 12 könyv (!) prológusának az írásánál tartok és úgy döntöttem nem próbálom meg kihívni a fizika törvényeit, és elkezdek 1 (ismétem: egyetlenegy) darab könyv megírását véghez vinni, szépen sorjában... De. (Hiszen ennélkül a "de" nélkül nem lenne gyakori -és nem "gyakori"- kérdések).

De, sajnos nem tudom melyiket kezdjem el. -Igen ezért íram azt, hogy "Nem, gyakori kérdések"...


Hosszú, idegörlő percek, órák, napok elmélkedése után a kört sikerült leszűkítennem 2 darabra. (Ne, kérdezétek meg, hogyan csináltam mert határozott természetem okánál mondom -bocsánat írom-: határozatlanul nem tudom.)


Szóval, hát a sokadik sor után rátérnék a lényegre:


"Melyik érdekelne titeket jobban? Egy romantikus 200-300 oldalas könyv, vagy több kötetből álló (romatikus, hát mi más?) fantasynak megírt könyv?" (Bár, az utóbbit meglehet írni űrlények és össze aszalódott lények nélkül, mezei emberekkel tele tömve).


Aki kéri annak privátban röviden bepötyögöm annak a bizonyos 2 db (!) könyv variációjának a lényegét és kérném, hogy válaszoljatok erre a kérdésre mindezek után is kommenteljetek:


"Az 1. könyv témája (amit privátba leírók azoknak akik kérik) vagy a 2. könyv témája tetszet jobban? Melyiket olvasnátok el szívesebben?"


A válaszokat (vagy rosszabb esetben: a választ) köszönöm!



2014. máj. 17. 17:06
 1/10 anonim válasza:
Fantasy. Engem az érdekelne speciel jobban. (Bárha belegondolok, az űrlényekkel megspékelt történet inkább sci-fi.)
2014. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs űrlény és aszott képű szereplő ennyi szent. Írónikusan mondtam. :-)
2014. máj. 17. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a romantikus alatt nem a csöpögős "Danielle Steel jellegű" történetre gondolsz, akkor pillanatnyilag azt preferálnám. /Mondjuk olyasmi mint a Monte Cristo grófja, vagy Dumas egyéb regényei./ :)
2014. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fantasy érdekelne. Írhatsz privátban. :)
2014. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem elküldheted minkettő prológusát!
2014. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a fantasy-ra szavazok. Privátban is írhatsz. :)
2014. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fantasy.:) nekem a sima túl egyszerű amiben csak mezei emberek vannak:D
2014. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Warren Scott ***** válasza:
Jöhet mindkettő privátban.
2014. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd?
2014. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mostmár megoldottam a "problémát". De, azért köszönöm! :-)
2014. jún. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!