Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight! Az uccsó részben...

Twilight! Az uccsó részben Edward miért nem szereti a lányát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereti, csak az elején nem. Amúgy az már nem a Twilight, hanem a Breaking Dawn. Amúgy azért, mert amikor Bella terhes lesz, Edward majd olvas a kislány gondolataiban, és kombinál, hogy megakarja ölni Bellát(mert ugye Bella haldoklik majd szülés közben.) Amikor megszületik Renesmee akkor Edward is rájön hogy semmi oka az aggodalomra, és Bella is rendbejön.
2009. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye... Nem, valójában azért, mert haragszik rá, amiért fájdalmat okoz az anyjának, illetve mert tudja, hogy Bella bele fog halni a szülésbe. Később aztán sikerül gondolatban beszélgetnie a kislánnyal, aki elmondja, hogy nem akar fájdalmat okozni az anyukájának, és hogy nagyon szereti őt. Akkor Edward is megbékél.
2009. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

olyan édesen írtátok :D

bocs az offért

2009. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Adja az ég, hogy ez csak kamu legyen... el sem olvasom, ha ilyen szar van benne :S
2009. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
nem szar! nem mindenki ír itt pontosat de ha az első kettő hozzászólást összegyúrjuk összejön egy helyes leírás! Bella még javában terhes amikor Edward hallja a kislányt, nem mikor már megszületik!
2010. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szereti!!:) az elején azért nem mert azt hiszi h csak ártani akar Bellának.de mikor hallja a gondolatait akk kezdi megszeretni mert rájön h a magzat nem akarja bántani Bellát.
2010. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Undoritó milyen könyvek vannak a világon, milyen történetekkel.
2010. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi az h nem szereti?

a breaking dawn-ban ?

ugy végződik h sikeresen legyőzik a volturit

renesmee kedvéért

2010. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én igazából máshogy látom. Szerintem szó sincs róla, hogy ne szeretné. Az elején, amikor kiderül, hogy Bella terhes elborzad magától (alapból egy önutáló típus a vámpírsága miatt, ezért nem akarja Bellát sem átváltoztatni) és attól, amit Bellával tett. Félti őt. Nem a gyerekre irányul, mert akkor még fogalma sincs róla, hogy mi az ami Bellában növekszik és csak azért akarja kivenni belőle a gyereket, hogy megmentse. Aztán valóban meghallja a gondolatait és megváltozik minden, ahogy már előttem leírták.

Én így látom, de ez csak az én véleményem :)

2010. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

edward valóban nem szereti az elején mert azt hiszi, a kislány gonosz, és meg akarja ölni a saját anyját. továbbá úgy hiszi, hogy belőle nem lehet jó semmi. de aztá

n meghallja a gondolatait és rájön, hogy a baba nem akar fájdalmat okozni bellának, csak túl erős, de szereti bellát.

2010. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!