Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a könyvtárból kiveszek...

Ha a könyvtárból kiveszek valamilyen könyvet, azt vissza lehet valahogyan keresni?

Figyelt kérdés

Meg szeretném nézni, hogy évekkel ezelőtt milyen könyveket vettem ki.

Próbáltam már azt, hogy bejelentkeztem a könyvtár honlapjára az olvasójegyem azonosítójával, de csak azokat a könyveket tudtam így megnézni, amiket jelenleg kivettem.

Elképzelhető, hogy tárolják azért valahogy ezeket az adatokat? Vagy elhajtanának a fenébe, ha rákérdeznék? :D

15/L



2014. ápr. 16. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Mikor visszaviszed a kölcsönzött könyvet, azzal törlöd a listádból. Pont az a lényeg, hogy csak akkor van a listádban, amikor nálad van egy kölcsönzött könyv.
2014. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2014. ápr. 16. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

De lehet! Ha olyan a könyvtár számítógépes rendszere, hogy X ideig őrzik az adatokat. Könyvtáros vagyok, nálunk 4 éve vásároltunk egy új számítógépes rendszert. Most megnéztem; a saját kölcsönzéseim listáján jelenleg 422 dokumentum van, a legkorábbit 2010. áprilisában kölcsönöztem ki.


Szóval kérdezd meg a könyvtárban, hogy vissza tudják-e nézni, illetve ha igen, akkor kérd meg, hogy mutassák meg neked is.

2014. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!