Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Veronica Roth: A hűség könyvéb...

Veronica Roth: A hűség könyvében tényleg meghal Tris a legvégén?

Figyelt kérdés
Mert ha ez igaz akkor el sem olvasom mert én nem tudom így befejezni :(
2014. ápr. 8. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

HATALMAS SPOILER A HŰSÉGES VÉGÉRŐL, SAJÁT FELELŐSSÉGRE OLVASNI!

[link]

2014. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :(

Lehet én vagyok túl makacs hogy változtassak a döntésemen de nem fogom elolvasni :(

2014. ápr. 9. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
.. :( Én el fogom olvasni, mert olyan idegfeszítően van vége A lázadónak.. Előreláthatólag kiadós sírásnak nézek elébe.
2014. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) Jó olvasást!
2014. ápr. 11. 17:21
 5/11 anonim válasza:
Most nem rosszból, de legalább kirakhattad volna, hogy spoiler Veronica Roth: A hűség c. könyvéből. Véletlenül láttam meg ezt a kérdést, és most bogarat ültettél a fülembe...
2014. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocs:D
2014. jún. 1. 14:45
 7/11 N96N válasza:

Tényleg letörölhetnéd ezt a kérdést, mert annyit tettem, hogy beírtam google-ba "Veronica Roth - A Hűséges" , és ezt rögtön kidobta.

Hát mit ne mondjak nagyon nem örültem, hogy még az elolvasás előtt lespoilerezted, ezentúl kérlek legyél másra tekintettel, és épp ezért töröld le, már úgy is megkaptad a választ.

2014. jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

hát asszem megértelek kedves kérdező. most értem a könyv végére és borzalmas amit érzek. ilyen hatással még sosem volt rám könyv. az utolsó fél órát végigbőgtem. meg még azóta is.. nagyon nem fair..

azóta elolvastad?

2015. jan. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édes Istenem Ennyi lanyha finnyás hülyegyereket!Komolyan az a bajod hogy meghal Tris???Ettől (is) egyedi a történet.Sokkal reálisabb ettől az egész.Nincs olyan a valóságban hogy"boldogan élünk mig meg nem halunk".Ha ez nem tetszene neked akkor ahhoz csak gratulálni tudok.Ennyit értek.
2015. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Èn is úgy tudom a könyvbe meghal (mèg nem olvastam)de ma nèztem a filmet abban nem annak a vège happy! Bár ezzel a változtatással nálam mèlyre ásták magukat a rendezők
2016. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!