Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan idezet ami arrol...

Van olyan idezet ami arrol szol, hogy ne "belyegezzek" meg az embert azert amilyen a haveri tarsasaga?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratnom,de maganeleti,parkapcsolati teren teljesen ellentetesek vagyunk!

En a komoly kapcsolat es a biztonsag hive vagyok,mig o mondjuk ugy,hogy meg eli a fiatalsagat,es kalandozik.

Nagyon joba vagyunk sokat beszelgetunk,de elegem van abbol,hogy ha valaki latja,hogy vele baratkozok akkor ram is ugynez mintha ugyan olyan lennek mint o.Kozbe mar evek ota parkapcsolatban elek.

Na valami ilyesmi idezetet keresek,hogy ne iteljunk el senkit azert amilyen a barati kore.S tudom milyen konnyen lehet itelkezni,mert en is gyakran megtettem regebb.Most mar ovatosabb vagyok,es nem itelkezek olyan hamar


2014. ápr. 3. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak az ellenkezöjére:

Madarat tolláról, emberet barátjáról!

2014. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ellenkezojerol en is tudok.

csak ez nem minden esetben igaz

2014. ápr. 3. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdekes számomra a kérdésed - próbáltam találni hozzá illő választ, de nem igazán jártam sikerrel. Párat ideírtam azért, bár nem teljesen fedi azt, amit ki szeretnél fejezni. Ezekkel inkább azt mutatod a kívülállóknak, hogy a különbségek ellenére ragaszkodsz a barátodhoz, és nem azt, hogy jellemileg te milyen vagy.

A citatum.hu oldalon sok-sok idézet van - onnan írtam ki ezeket is. Nézd meg, hátha találsz megfelelőt! :)


..............

A barátság sokszor éppen az ellentétekből szövődik.


Rejtő Jenő

..................


Nekem arra van szükségem, aki tengerre nyíló ablak, nem pedig tükör, amely unos-untig csak engem mutat.


Antoine de Saint-Exupéry


..................

A barátoknak korántsem kell ugyanúgy gondolkodniok, pláne ugyanazt, csak az kell, de az kell, hogy egy térben legyenek, közel, távol.


Esterházy Péter

.................

Ezért működik a barátságunk. Én vagyok az óceán. Vad, szabad, kiszámíthatatlan. És te vagy a homok. Állandó, mozdulatlan.


Risza fel! c. film

..................

Van egy barátom, végzetesen más,

És végzetesen mégis egy velem,

Barátságunkban épp ez a varázs.

Én benne élem égig magamat,

Ő bennem álmodja magát égig.


Ha találkozunk egy más csillagon,

Szerepeinket talán kicserélik.


Reményik Sándor

.............................

2014. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) ezek valoban nem pont arrol szolnak amit en szeretnek kifejezni,de azert szepek es hasznosak :)
2014. ápr. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!