Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmondaná - aki volt...

Valaki elmondaná - aki volt már ilyenen -, milyen a Könyvfesztivál?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék elmenni, és megnéztem a honlapot is, de konkrétabb információt nem találtam. Valaki mesélne róla, hogy milyen? Vagy esetleg felvilágosítana, hogy mik lesznek, mennyi egy belépő stb? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 21. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Legutóbb diákoknak ingyenes volt, felnőtteknek nem tudom :)


Ami jó benne: a kiadók kivonulnak standonként, sokan ilyenkor hozzák az újdonságokat, és általában akciósan lehet őket megvenni. :) Valamint (amiért én leginkább kijárok) mindig vannak dedikálások, amikor lehet az írókkal beszélgetni is kicsit. Meg persze összefutni emberekkel, ha vannak még könyvmoly ismerőseid.


Sokan szoktak lenni, de ha dedikáltatni akarsz, vagy vásárolni, mindenképp menj :)

2014. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már nagyon régóta járok, néhány éve pedig dolgozom is a Könyvfesztiválon.

Én mindenképpen ajánlom, egyrészt mert átlátni valamennyire, hogy na, mi a választék (bár a legkisebb kiadók nem vonulnak ki), másrészt, mert, bár nem kötelező de sok kiadó ad valamilyen kedvezményt. Sok új könyv jelenik meg a fesztiválra, meg majd júniusban a Könyvhétre is.

A belépő az előző években 500 ft volt, ami levásárolható a standokon, de elég sokaknak, pl diákoknak, nyugdíjasoknak stb. ingyenes a belépés. Nem tudom, hogy idén is így lesz-e, de eddig így volt.

A dedikálásokon kívül még elég sok rendezvény van, beszélgetések, előadások, stb. (ezek látogatása természetesen benne van a belépőben)A programok fent vannak a honlapon.

Arra számíts, hogy elég nagy a tömeg.

Várunk szeretettel :)

2014. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, valamelyik nap ki tudok menni. :)
2014. ápr. 12. 01:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!