Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó tini könyvet keresek...

Jó tini könyvet keresek tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyasmi könyvekre gondoltam mint Leiner Laura könyvei szóval nem túl nyálas de mégis romantikus egy kicsit és szeretném ha nem olyan lenne hogy trágár szavak primitivség magas foka lenne jó lenne ha sok értelmes kerek mondatokból állna


12 éves lány vagyok és még most kezdek belemerülni a könyvek világába ezért jó lenne ha nem egy Alkonyat terjedelmű könyvekkel kezdenék :)



2014. márc. 18. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Meg Cabot könyveinek utánanézhetnél, ilyen korban, ilyen tapasztalatokkal szerintem tetszeni fognak! :)
2014. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretted a romantikát, akkor ajánlóm neked Jane Austin - Büszkeség és balítélet című könyvét. 19. századi romantikus regény.
2014. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is 12. vagyok így bátran ajánlok.Nem nagyon romantikusak de azért nekem nayon tetszettek.

Leiner Laura-Bábel,Akkor szakítsunk

Maros Edit-Hűvösvölgyi suli

Szűcs Vanda-Egy ikerpár titkos naplója.

Az Asz romantikus mint a SzjG bár a többi annyira nem. De sztem olvasd el mert nagyon jók!

2014. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget utána néztem a könyveknek és nagyon elnyerték a tetszésemet
2014. márc. 19. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:
A Meg Cabot könyveket én is nagyon ajánlom, azok közül is főleg a Hívószám: 1-800-at és a Mediátor-t. Nekem kedvenceim :)
2014. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is most, hogy így utánanéztem nagyon nagyon tetszik és köszönöm, hogy ajánlottátok
2014. márc. 21. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

J. K. Rowling:Harry Potter

Christopher Paolini:Eragon


Patricia M. St. John:A világosság csillaga

Onesimus

Ezüst út

Nyomok a hóban

Egyetlen megoldás

Ahol a szivárvány földet ér


F. H. Burnett:Titkos kert

A padlásszoba kis hercegnője


D. C. Lloyd: ,,És köntösömre sorsot vetettek"

2014. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat nem hosszú, csak vastagok a lapok és óriási betűvel van írva. Ne ijedj meg tőle! :)
2014. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagyzsófia92 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez inkább filozofikus, de nekem nagyon tetszett.

2017. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!