Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire baj, ha nem olvastam...

Mennyire baj, ha nem olvastam a Gyönyörű sorscsapást és a Veszedelmes sorcsapást kezdem el olvasni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a második rész van meg, de nem tudom, hogy mennyire kötődik az első részhez. Hallottam olyat, hogy ugyanaz, csak más szemszögből van leírva. Akkor el olvashatom ezt úgy, hogy nem olvastam az elsőt, ugye? Köszi a válaszokat! :)

2014. márc. 5. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne,ha előbb az 1.részét olvasnád,mert a 2.ban van pár rész,ami érthetetlen lesz :) Esetleg,ha nem bírod megvenni az első részét mostanában,akkor olvasd el neten,fent van,mert én már olvastam :)
2014. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne? :S
2014. márc. 5. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán baj, ugyanaz a történet, csak Travis szemszögéből :) Az egyetlen hátulütője, hogy nem fogod tudni, Abby mit érzett valójában, és mit csinált, amíg nem volt vele a fiú.
2014. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is elakarom olvasni csak ezt kaptam meg ajándékba és nagyon érdekel :-)
2014. márc. 6. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd, biztos megérted majd! :D
2014. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már a felénél járok és lehet érteni a dolgokat, csak sokszor kihagyja a párbeszédeket, bár lehet, hogy az a Gyönyörű sorscsapásnál is úgy van, nem tudom. :)
2014. márc. 20. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!