Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csernus Imre A nő és a Cs. I....

Csernus Imre A nő és a Cs. I. A Férfi c. könyveiről mi a véleményetek? Jó ajándék lehet egy olyan férfinek akinek amúgy nincs gondja magával?

Figyelt kérdés

Röviden ha meg tudnátok fogalmazni, hogy mit váltott ki belőletek, miről szól?

Előre köszönöm válaszokat.


2009. dec. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A Csernus-könyveket én már csak a megosztó személyiségű írójuk miatt is megveszem, és olvasom szorgalmasan. :)) Szerintem jó ajándék bárkinek, (mármint felnőttnek :)) )nem kell hozzá az, hogy az olvasónak bármilyen "baja" legyen. Viszont lehet tanulni ezekből a könyvekből. Nem kizárt, hogy helyenként magára ismer az olvasó...
2009. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Még melyik könyveit ajánlod, vagy érdemes beszerezni az összeset?
2009. dec. 13. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok :)

A Bevállalja? könyve a tv-műsorárol szól, válogatott beszélgetések vannak benne, ill. olyanok is, amik adásban nem mentek le. A Drogma a különböző függőségekről, ill. a doki mindennapi munkájáról (vagyis, hogy mit dolgozott anno 6-8 évvel ezelőtt), A Nő általánosságban az emberekről, szituációkról, élethelyzetekről, de inkább a nőkre koncentrálva. A Férfi c. könyve még beszerezés alatt van :)) (de gondolom hasonló lehet, mint A Nő)

2009. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kimaradt a Ki nevel a végén? c. könyve, de erről nem tudok mit mondani, ezt a könyvét nem olvastam, mivel nem vagyok érintett a témában, (gyereknevelés) szerintem nem is fogom...

Szerintem a Bevállalja? és a Drogmát boltban már nem lehet kapni, de a neten biztos meg lehet rendelni.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, a Drogma egy kicsit nehezebb, halványabb a többi Csernus-könyvnél, azt inkább csak 'rajongóknak', de a többit nyugodtan ajánlom :))

2009. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :-)
2009. dec. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!