Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Irnek egy japan konyvet beteg...

Irnek egy japan konyvet beteg gyerekekrol leirasa lent?

Figyelt kérdés

Szoval az eloszo : E kegyetlen varos Mihoshiban a fantasy lenyek pusztitasa utan az emberek meg bolondultak szo szerint a fantasy lenyek mas neven demonok pusztitjak az emberiseget es a foldet is ez itt 2030 .itt el egy lany arvan nevelo annyaval emma professzorral a lany neve Ougura Aigiri egy japan szarmazasu lany aki talan kepes lehet megmenteni a foldet a satan demonjaitol . ez volt az eleje vege pedig :

Agiri !-Momoko.. (agiri hu tarsa aki vegig mellette harcolt) Fubuki mar nem birja tovabb.. (fubuki . emma professzor eltitkolt lanya) -Ne aggodj momoko! most mar eleg eros vagyok.. Lucyt mar legyoztem akkor OT is le fogom (lucy a satan lanya) de A-agiri .. ez nem ijen egyszeru !szolt momoko.

Meddig akartok meg idozni ?! mostmar ideje lenne meg bosszulnom a lanyom halalat ! mondta O a satan malyd elmozfitotta a kezet es maris szel vihar lett ..-chh! egy kis szello nekem semmi ! malyd elo rangartam egy olyasmi surikent es csapasra keszultem de ekkor valami borzasztot eltem at ..- kezdem a kicsi baratnoddel.. mosolygott a satan malyd az egyik ujjan levo kormot at szurta momokon aki csak anyit nyogott "batorsag" "hit" malyd a foldre terult. -Momoko !! Te szornyeteg !! orditottam torkom szakattabol de meg mozdulni se birtam .. gyengenek ereztem magam.. aztan a fanak dolt fubuki .. -hehe nevetett a satan malyd fubukit is megprobalta atszurni de fubuki nem hagyta ijen konnyen magat egy tor el a kezeben vedekezett de figyelmetlen volt.. FUBUKI !! orditottam malyd ossze estem s ezek a szavak jartak a fejemben " batorsag" hit.. malyd a satan ugyan ezt akarta csinalni velem is de a nagy kormet meg fogtam az egyik kezemmel es ossze szoriitottam ezt kiabalva -BATORSAG HIT !! -neem lehetetlen hit.. a hit.. mindegy.. te csak egy ..vegzek veled es a foldel !! malyd ereztem valamit a hatamon .. Szarnyak nottek ki.. ez lehetetlen.. a felyem folott pedig gloria jelent meg

a voros szinu szemem pedig turkiz keken csillogot a sotet barna hajam vilagosodott.. mig nem vilagos barna nem lett.. malyd felaltam s ezt orditottam a satan kepebe : EGYKOR TE IS ANGYAL VOLTAL.. DE ELFORDULTAL ISTENTOL!! a szeretetetbol a gyuloletbe.. de most vege ! malyd egy agyut alakitottam a kezembol es ralottem viszont nem vettem eszre valamit.. egy mergezett nyil.. amit meg lucy lott belem kezdett hatast inditani a satan lassan szenvedett s e szavakat mondta..: sajnalom istenem.. en pedig a foldre rogytam s ezt motyogtam a feladat teljesitve eredmeny.. meg mentettuk a vilagot az eletunker cserebe..


..?!?! hol vagyok? Nem ertem momoko ! fubuki !! Agiri keszulj elkesel az iskolabol ! szolt egy hang.. ez lehetetlen.. ANYA !?? malyd felpattantam es a tukorbe neztem.. a regi szobamba voltam amikor meg anya elt a szemem nem voros hanem kek volt..

-oke..ezt meg meg kell szok nom.. malyd talaltam egy levelet az asztalon es egy nyaklancot. a levelben az alt : Kedves agiri ! remelem emlekezni fogsz arra mind ami tortent.. momoko vagyok jar neked is egyvesely ! eld az eleted ! mostmar van anyukad lesz iskola emberek baratok..de en nem leszek .. es mind az e n eletembe kerul.. DE ezt en akartam igy meg volt annyi idom miutan mindenki a foldon volt hogy megvaltoztassam a jovot .. baratod Momoko

a nyaklanc egy sziv alaku medall volt amikor kinyitottam egyik felen az en a masik felen momoko kepe volt Agiri !! szolt anya

megyek mar anya ! malyd feloltoztem es mentem.. Aztan fubuki kopoktottot az ajton hogy menjunk egyutt iskolaba es nem hittem a szememnek !! a profeszor volt a tanarunk hat igen medallal a nyakamban emlekkel a fejemben szeretettel a szivemben leptem at ujra az osztaly kapujat.



#könyv #hosszú #Felreirtam
2014. febr. 21. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj bocsanat rossz a cim ! az egy masik konyvem lenne amugy 12/L
2014. febr. 21. 20:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj. Mielőtt "könyvet" akarsz írni, tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, és eleinte elégedj meg kisebb volumenű művel, ne mindjárt "könyvet", azaz nagyregényt akarj.

Még nagyon fiatal vagy, ezért sokat kell még tanulnod és próbálkoznod, ha komolyan szeretnél írni.

2014. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!