Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta már valaki Nalini...

Olvasta már valaki Nalini Singh 2 könyvsorozatát? Aki olvasta, mit gondol róla?

Figyelt kérdés

Angyali vadász sorozat


Egy világ - két faj - állandó küzdelem sorozat


2014. febr. 18. 00:50
 1/1 veronika 1996 ***** válasza:

Angyali vadász sorozatból 4 részt olvastam, ez nagyon tetszett, tervezem folytatni, ha szereted az angyalos könyveket meg ahol nem feltétlenül szorul védelemre a hősnő, akkor ajánlom. Romantikusnak mondnám, de ugyanakkor nem nyálasnak,és amennyire emlékszem még a firdítással sem volt bajom.

Az egy világ - két faj sorozatát igazából feladtam, harmadik részig elolvastam, volt ami tetszett benne, volt ami nem. A legnagyobb bajom az, hogy 12részes eredeti nyelven, és még folytatódik ilyen hosszúságú sorozathoz nekem kicsit unalmas. Mivel ez egy olyan sorozat, amiben minden könyvben másik két szereplő történetét olvashatjuk, a cselkmény elég lassú. Első rész tetszett, második gyengébb volt, aztán a harmadikban olyan volt a főhős, aki szerintem felülmúlhatatlan.

Ha nincs, mit olvasnod, akkor kezdj hozzá, maximum te is úgy jársz, mint én, hogy abbahagyod. Egyébként a két sorozat közül ez egy kicsit talán "tudományosabb" ennél jobb szót nem tudok rá. :)Remélem azért segítettem valamennyit. :) Jó olvasást! :)

2014. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!