Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alyson Noel Evermore és Blue...

Alyson Noel Evermore és Blue Moon könyveinek folytatása mikor jelenik meg magyarul?

Figyelt kérdés

Azt láttam, hogy angolul még két része van. Annyi lesz összesen? (A következő könyv címe Shadowland, a negyediké Dark Flames.)

Most fejeztem be a Blue Moon-t és teljesen kész vagyok a vége miatt...


2009. dec. 8. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Shadowland

Evermore 3. része

megjelenés (USA):

2009. nov. 17


Szóval nagyon friss könyv...

Szerintem kb. amikor a Breaking Dawn... Az pedig nyár közepe fele... ha jól tudom... de az biztos nyár...

2009. dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már nagyon várom!

2009. dec. 12. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
én nem tudom biztosra, de ha már angolul megvan a könyv akkor csak idők kérdése, hogy legyen kalózfordítás rajta a neten, szóval nem hinném, hogy nyárig kéne várnod a folytatással:P
2009. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem kalózban is jó, mert már nagyon tudni szeretném hogy mi lesz!!!!
2009. dec. 30. 10:33
 5/13 anonim válasza:
en is ezt a konyvet keresem,de meg magyarul idaig sehol nem talaltam...
2010. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Halihó:d jó hirrel szolgálhatok, legalábbis félig jóval, forditom és lassan eljutok már a feléig.. naon jó könyv ez a shadowland, jól haladok vele, ha elkészül felrakom a netre. remélem még magyar megjelenése előtt elkészülök, mert nemtudom pontsan annak dátumát sem.. de sztem elkészül:D
2010. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ó de ügyes vagy!

Ha meglesz, akkor elküldöd nekem ugye?

Nagyon örülnék neki!!!!!

2010. jan. 13. 20:21
 8/13 anonim válasza:
Ha meglessz elküldöd nekem is???
2010. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ha leforditottad légyszi nekem is küld el sokat jelentene a szürke hétköznapokban :3

evril888@windowslive.com

2010. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szióka! Nagyon ügyi vagy!:D De hogyha nem lenne nagy baj,akkor én is szeretném elkérni majd a könyvet vmitől!:) Előre is köszönöm! email címem:kissancsa90@citromail.hu
2010. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!