Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tóth Krisztina - Pixel:...

Tóth Krisztina - Pixel: kapcsolatrendszerek. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap végeztem az elolvasásával. Az idei irodalom érettségi egyik tétele lesz a "Pixel" kapcsolatrendszere és a könyv végeztével nem vagyok biztos benne,hogy minden lényeges elem feltárult előttem. Segítesz?


Általam felfedezni vélt kapcsolatok: Agydaganatban szenvedő férfi,az ő felesége a metrón ülő nő, a lányuk Edit és Ági.

Akkor férfi aki az elhunyt édesanyja lakását pakolta ki,van egy Helga nevű szeretője és ennek a férfinak a felesége akasztotta fel magát.

Cigány fiú,akit először a szomszéd megvert egy porszívócsövel.Majd később a tesója segítségével felkerült Budapestre,ahol a biztonsági őr (Misi,aki egy másik történetben még egy lúdtalpas kisfiú volt és egy nagy kutya ráugrott) megverte,majd ez a fiú volt,aki véresen utazott a buszon és később meghalt.

Cosmina és Gavriela története különálló volt,de Cosmina fia David többször is feltűnt a történetben. Illetve Jean-Philippe,aki kétszer is a halál küszöbén volt,de megmenekült és elkészítette élete művét. Még mi van,amiket kihagyhattam?



2014. febr. 10. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!