Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy olvassák a blogomat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni egy blogot és arra kérlek titeket,hogy mondjatok róla véleményt,és oda is kommentelhettek. [link]

2014. jan. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt. Vagy írsz egy jó blogot magad és nem mások miatt, illetve várod a látogatókat.
2014. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek róla?
2014. jan. 19. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy olvassák is, ne csak ránézzenek, ne használj képes tapétát, hanem egyszínű háttérrel operálj. A betűk vékonyak és világosak, ami megint nem kedvez az olvasásnak (leginkább a sötét betű-világos háttér szokott beválni). Elsőre meg sem láttam, hogy van a blogon tartalom, de mivel direkt rákérdeztél, végigtapogattam az egérrel.

Tedd olvashatóbbá, akkor lesz olvasód is. Amellett meg reklámozhatod, ahol csak tudod, talán a Facebook erre jobb (elvégre csak vannak olyan ismerőseid, akikkel azonos az ízlésetek, és talán nekik is vannak olyanok, akiknek tetszene stb. - ez a vírusmarketing).

2014. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam.

Jó az alap ötlet,megvalósítás nagy 0

3. V.H.?

Előzmény? Kis töris tudás kéne.... hogy függ össze a bűnözés a világháborúval? Hogy indult el? Kiváltó ok?

Kik vívják stb. ) Nagy lukas tér.

Szex-t részletezni ha már oly csodás volt.

Akkor családja a csajnak? Hétköznapi élete?

Randi időszakot is részletezni

Sokkal részletesebbnek kell lenni 1-1 fejezetbe,és mindig fent tartani az érdeklődést.


Álj neki újra, ez elvan hamarkodva! Az ötlet ismétlem jó,de a megvalósítás 0

2014. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utol só előtti! Megfogadom a tanácsod és változtatok.

Utolsó! A töri tudásom éppen a reformkorig terjed.

2014. jan. 20. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez... a fogalmazáson van még mit csiszolni.
2014. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha népszerűsíteni szeretnéd a blogodat akkor esetleg posztold facebookra, kérd meg a barátaidat, hogy osszák meg minél többen. Valamint bármilyen más közösségi oldalra kiteheted. esetleg ha ismersz olyat aki valami hasonló blogot ír és már rendelkezik elég követővel, akkor megkérheted, hogy az oldalán ajánlja a te blogodat is. Szerintem így tudsz a legegyszerűbben olvasókat szerezni :) Remélem tudtam segíteni
2014. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!