Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi szexualitas van a...

Mennyi szexualitas van a szent johanna gimiben?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sok, mondhatni semmi. Csóknál tovább sohasem megy, és nincsenek erotikusabb tartalmú leírások a könyvekben. Viszont szerintem ez így van jól mert 12-15 évesek olvassák főleg és semmi szükség benne szexualitásra. :)
2014. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2014. jan. 8. 18:16
 3/9 anonim válasza:
Szerencsére,semennyi!
2014. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dragonkalo ***** válasza:

Annyi,amennyi két toboz között lehetséges.

Amúgy bírom a sorozatot:D

2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 katcasghm01 válasza:
Igazából semmi a csókon kívül csak a nyolcadikban lesz egy icipici de nem részletezi és konkrétan nem is mondja ki a szex szót..
2014. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pacsee!
2014. jan. 11. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi. Volt egy-két utalás rá, de szó szerint semmi.

Amikor mondjuk Cortez áthívja Renit és azt mondja, hogy tervei vannak estére (ő filmnézésre és hasonlókra gondolt), akkor Reni félreérti, de megbeszélték, meg volt rá utalás, hogy Viki esetleg lefeküdt Cortezzel, de tényleg csak utalás. Továbbá mikor Reni elmondja Kingának és Virágnak, hogy Cortez meghívta őt ,magához, akkor kicsit bepánikolnak, aztán kiderült, hogy Virág már aludt Ricsinél, de az már nem, hogy lefeküdtek-e, vagy nem. De alapjában véve tényleg semmi, Laura nem is akart bele a leírtaknál többet.

2014. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mikor 2.alszik ott akkor szerintem történik valami , de nem írja le
2014. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy mákszemnyi sincs, amit én azért egy csöppet hiányoltam. Nem, mielőtt nekem támadnátok, nem Szürke stílusú leírásokra gondoltam, de az utalások szerintem annyira nem voltak egyértelműek. (Érdekes módon a Rockerek sokkal többet utalnak rá, sőt még Zsoltinak is van egy elszólása Dinával kapcsolatban)


(És engem érdekelne, hogy lefeküdt-e Cortez Vikivel. Szerintetek?)

2014. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!