Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc SCI-FI könyvetek?...

Mi a kedvenc SCI-FI könyvetek? Kis ismertetővel

Figyelt kérdés
Tudnátok róla pár soros leírást írni, hogy miről szól, vagy miért a kedvencetek?

2014. jan. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Richard Morgan - Dühöngő Fúriák

[link]

2014. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Stephen King: A rémkoppantók


Egy Roberta Anderson nevű westernírónő Havenben él. Egy napon erdejében sétálva megbotlik a földből kiálló fémdarabban. Az objektum holmi ráncigálásra meg se moccan: Roberta ásni kezd, és lassacskán kiderül, hogy egy gigantikus, űrhajószerű test rejtőzik a mélyben. Az írónő sorra-rendre elveszti fogait, csillapíthatatlan vérzése támad, öreg kutyájának a szeméről visszahúzódik a hályog, és a hűséges jószág a fiatalodás csalhatatlan jeleit mutatja. Az eleddig műszaki antitalentum Roberta fantasztikus technikai sugallatokra lesz fogékony, de nemcsak ő... A fura tárgynak minél nagyobb része szabadul ki a földből, a kisváros annál több lakóján ütnek ki a vészes tünetek.


Majdnem 1000 oldalas regény. Imádom, ahogy Kinget egyébként is. :) 17 évesen lettem szerelmes a könyveibe, és azóta se gyógyultam ki belőle. Nem is akarok:D


27/N

2014. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Jennifer L Armentrout Obszidián


Ez egy sorozat nyitókötete. Fiataloknak szól, humoros de vannak benne akció jelenetek és szerelmi szál is.

2014. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Issac Asimov szinte összes könyve remekmű, tudom ajánlani a robotos könyveit is, meg a birodalom sorozatot is. Sőt a robotos folytatása amit már a követői írtak is nagyon jó mint Kalibán,Infernó. Persze ezek kicsit gondolkodós könyvek, ha a kikapcsolódós akciós-könnyedt sci-fit szereted ott a Mars ura sorozat az is jó, aminek az első részéből pár éve film is készült, bár sokkal gyengébb lett, de ez igaz Asimov Én a robotjára is aminek semmi köze a könyvhöz, a könyvben sok megoldandó-gondolkodós novella van...
2014. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!