Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jane Eyre, A lowoody arva...

Jane Eyre, A lowoody arva kulonbseg?

Figyelt kérdés
Meg regebben vettem meg A lowoodi arvat , ami a Jane Eyre egy roviditett valtozata. Esetleg valaki meg tudja mondani, hogy mit hagytak ki belole? Csak a" jelentektelenebb" reszeket szedtek ki?
2014. jan. 2. 17:02
 1/3 lucia99 ***** válasza:
hát én arról nem tudok hogy rövidített változat lenne-e.csak annyit hallottam ,hogy az az alcíme .remélem tudtam segíteni
2014. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ma olvastam A lowoodi árvát, igen, rövidebb, pl. nincs benne az a rész, amikor Jane elmondja a kapcsolatukat Miss Fairfaxnek.
2017. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lowoodi árva egy amolyan kislányosított változat, sok részt kihagytak, amit nem éreztek megfelelőnek a fiatal olvasók számára. Ilyen pl. sok erotikus utalás Jane és Edward párbeszédeiben, vagy épp Edward beszámolója a korábbi szeretőiről, de a korszellem jegyében a vallási utalásokat is ritkították. A teljes jobb. ;)
2021. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!