Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket tudtok...

Milyen könyveket tudtok ajánlani, ami konkrétan az időbeosztásról szól?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne pár ilyen könyvre ami arról szól hogyan osszuk be az időnket és hogyan szakitsunk figyelmet dolgokra.


Történt ugyanis hogy barátnőm egyetem után szinte azonnal talált állást, de egyszerűen nem tud megbírkózni az alvás hiánnyal és az idő hiánnyal. Ráadásul kis mértékben engem is elhanyagol. Sajnos messze vagyok tőle és kb 10 naponta megyek haza 3-4 napra. ( épp a munka miatt én is). Amikor otthon vagyok nincs semmi gond. De ha nem, akkor alig ír és teljesen nyugtalan a sok munka miatt. sokat beszélgettünk erről, és arra jutottunk hogy nagyon nehezen viseli ezt hogy hétköznap semmire sincs ideje. vagy engem hanyagol el vagy más dolgokat és teljesen kiborítja lelkileg. szóval erre gondoltam ha ajánlanék neki egy könyvet talán kis mértékben megoldást jelentene.



#könyv #idő #időhiány #. idő beosztás
2014. jan. 2. 16:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!