Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta az Evermore c....

Ki olvasta az Evermore c. könyvet? Jó könyv?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam és nekem tetszett. Van folytatása is, azt is olvastam és az is jó volt, bár nekem az első jobban tetszett.
2009. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is olvastam...a vége nagyon nem tetszett...de ha végezek a mostani könyvvel, amit olvasok a Blue moon lesz a kövtkező:)
2009. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is.És nagyon jó könyv!Szerintem érdemes elolvasni a Blue Moon-t is.(ez a második része):D
2009. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én is olvastam...

Nekem nagyon nem jött be.

Jó könyv lenne, nagyon jó az alapsztorija. Az elején még alig bírtam letenni, de a végével szerintem elrontották az egészet! Az egész nagyon erőltetett.

2009. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz... az alapsztori tényleg jó, érdekes.. izgi, de a vége az eléggé el lett cseszve...
2009. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekeem nagyon tetszett..Első és a második része is..

Egy nap alatt kiolvastam Az Evermore-t

És másfél nap alatt a blueMoont:)

2009. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, de nekem egyáltalán nem jött be. Dehát ízlések és pofonok.
2010. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc :) mind a hármat olvastam, utána írtam a kiadónak és azt mondta, hogy nyáron fog megjelenni az újabb negyedik kötet. <3
2010. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!