Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » World of Warcraft könyv...

World of Warcraft könyv Magyarországon?

Figyelt kérdés

Lehet venni, vagy rendelni Magyarországon World of Warcraft könyvet? Mindegy, hogy magyar, vagy angol nyelvű, csak az a lényeg, hogy ne képregény, hanem normális írott regény legyen.

Már néztem az Alexandra könyvkereskedésben és annak online webáruházában is, de nem találtam, csak Warcraft könyveket, az meg nem jó, mert az ennek az előzménye.



2013. dec. 9. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Wowról nemhiszem h lenne könyv. A Warcraftról mint írtad, van
2013. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bodnár András válasza:
Attől függ mit értesz WoW könyv alatt, mert igen a warcraft regények nagy része a WoW idővonala előtt játszódnak de vannak átfedések, egyébként meg ugyanaz a franchise vagyis univerzum, szerintem kezd a warcraft könyvekkel, nagyon szórakoztatóak, én a Day of the Dragon-nel kezdtem magyarul Halálszárny a címe azt hiszem, az pl Warcraft regény, de a folytatása a Night of the Dragon meg már WoW könyv. Egyébként itt egy link amin belőheted mi mikor játszódik, ha az angol nem akadály [link]
2014. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!