Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sárkányok táncának a különbség...

Sárkányok táncának a különbsége? Olyan szexi.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi a különbség? Mert én kétfajta kiadásban láttam eddig, ugyanolyan árban. Az egyik olyan, mint a többi, a másik pedig sokkal nagyobb annál. Van különbség? Ha igen, akkor mi?

Mármint tartalmilag.

Tudom, hogy rossz kategória, és bosszantó, de hát hátha válaszolnak.

Bár mondjuk ha már itt tartunk, aki olvasta, leírhatná, hogy mi volt benne a kedvenc erotikus jelenete, csakhogy a témában maradjunk. :D


2013. dec. 3. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Még most kezdtem a Trónok harcát, de abból is az újabb, javított kiadás van meg, abban úgy tudom, csak pár kifejezést máshogy fordítottak le, annyi a különbség.
2013. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én már a Varjak lakomájának a felénél járok, lassan jön az 5. rész, és ugye boltokban látni egy teljesen olyan kiadást, mint a többi négy, de van egy, ami sokkal nagyobb nála, de ugyan akkora az ára. Félek, hogy a nagyobban több van, azért érdekel. : )
2013. dec. 3. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nincs benne több, csak az a kemény borítós kiadás, nem? Én is csak abból az egy részből láttam olyat, biztos azt veszem meg, ha oda jutok. :D Amúgy szexjelenetből Khal Drogo + Daenerys 4ever. Főleg a sorozatban. :D
2013. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még gondolkozok, hogy melyiket vegyem meg, mert az 5 olyan egyforma méretben szépen néz ki, de a nagyobb meg picit jobban tetszik. :D
2013. dec. 3. 19:46
 5/7 cathilina ***** válasza:
Csak a borító meg a papír más. Kicsit gáz lenne, ha egy regényt kiadnának úgy, hogy nem teljes a szövege, de hát láttunk már példát erre is sajnos. A magyar kiadások között viszont tudtommal nincs különbség.
2013. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pl a Hobbitból is van két könyv is egyik sokkal vastagabb,mint a másik, meglepődtem, h bariméknál ami van példány belőle, sokkal vastagabb:D Asszem az volt mind a kettő:D:D:D Asszem vmi olyan volt, h több a kép, nem néztük meg:D:D:D:D Bátyja könyve am:D:D:D:D
2013. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nincs különbség a kettő között, de köszönöm a válaszokat. : )
2013. dec. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!