Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni az...

Könyvet szeretnék írni az életemről hogy kezdjek neki? bővebben lent

Figyelt kérdés
szeretnék könyvvet írni az életemről születésemtől kezdve csak nem tudom hogy építsem fel illetve mit hogy kell csinálni?
2009. nov. 20. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát...ha ez nekem eszembejutna, azzal indítanék, hogy gyűjteném az infókat. Szülőktől, nagyszülőktől szóval mindenkitől aki számít. Milyen részletesen akarod? És milyen célt szolgálna a könyv? Saját magadnak készíted, vagy esetleg ajándékba szánod? Fotókat is tennél bele? Nekem ez mind végigmenne a fejemben. Sok dolog van amit a szüleid eltettek a gyerekkorodból?
2009. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát saját magamnak szeretném elsősorban de a családnak is ajándékoznék! képen nem gondolkoztam hogy lesz e benne igazából születésemtől fogva minden fontosabb embert és történetet megszeretnék említeni benne
2009. nov. 22. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
kezdhetnéd szerintem azzal, ahogyan a szüleid megismerkedtek. Szóval nem tudom milyen hosszúra szánod a könyvet, de én ennek szánnék egy fejezetet. Aztán jöhetne a szerelmük gyümölcse, ahogyan születtél. Én leírnám a szülés élményét ahogyan anyukám emlékszik. Az első napokat, hónapokat. Mit mikor csináltál először, bölcsis-ovis emlékeid, és a szüleid emlékei. Első születésnap, karácsony, szóval nagyon sok dolog van amit bele lehet írni. De ez mind nagyban attól függ, hogy a családod mennyire emlékszik ezekre, mennyire tudnak segíteni.Aztán az iskolás évek, szerelmek, jó és rossz emlékek, balesetek ha voltak. És én tennék bele néhány fényképet! Vagy rajzolhatsz is egy-két képet. Nem magadról:)például olyanra gondolok hogy a születési karszalag, szülinapi torta,stb.
2009. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon sokat segítettcsak szerintem anyunak nem nagyon tetszene mert apukám 3 éves koromban elhagyott minket és azóta egy forintot nem fizet közölte inkább börtönbe töltené az időt mint hogy utánam fizesen:(
2009. nov. 23. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen. De ettől függetlenül a könyv az életedről szólna, ez pedig hozzá tartozik az éltedhez. Nekiálltál már?
2009. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még az előszón dolgozok meg adatokat gyűjtök a családtól:)
2009. nov. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!