Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud jó könyvet pszichop...

Valaki tud jó könyvet pszichopata gondolkodásról? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tud olyan könyvet ami a pszichopaták gondolkodásáról szól? Tehát arról hogy ők mit élnek át, mit éreznek. És ilyen könyvről kérnék egyéni tapasztalatot, mivel láttam már pár könyvet ami erről szól, de nem tudom hogy tényleg megéri-e megvenni vagy sem.

2013. nov. 25. 20:09
 1/5 Mirk ***** válasza:

Dan Wells - Nem vagyok sorozatgyilkos.


[link]

2013. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg erről személyes véleményt tudnál írni?
2013. nov. 26. 09:04
 3/5 Mirk ***** válasza:

Igazából trilógia, melynek minden részében a főhősnek valamilyen "természetfeletti" lénnyel kell megküzdenie, melyben nagy segítségére van antiszociális személyisége és gondolkodása.

Nekem nagyon tetszett minden rész - lehet, hogy csak azért, mert kicsit magamra ismertem -, csak ajánlani tudom.

2013. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bob D. Hare - Kímélet nélkül; A köztünk élő pszichoapát sokkoló világa

Ron Jonson - Pszichopatateszt


Bob D. Hare orvos, írt egy pár könyvet a pszichopátiáról, ajánlom.

2014. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. James H Fallon: The psychopath inside

Sajnos még nincs lefordítva magyarra. A pasi neurológus, és egyben pszichopata.


Úgy tudta meg, hogy neurológusként éppen pszichopaták agyi felvételeit hasonlítgatta össze egy kontrollcsoport tagjaiéval. A kontrollcsoport felvételei között a sajátja is ott volt, és a családjáé is, illetve még néhány önkéntesé. Aztán felfedezte, hogy a kontrollcsoport felvételei között van egy pszichopátiás agy. Kérte az aszisztensét, hogy keresse ki, hogy kié lehet. Kiderült, hogy a sajátja.

2019. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!