Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A túlvilágról szeretnék...

A túlvilágról szeretnék könyvet írni, vagyis hogy a főszereplő meghal és oda kerül?

Figyelt kérdés

Nektek milyen elképzeléseitek vannak a túlvilágról? Ott vann Isten, Jézus, és az angyalok is? Vajon oda bejuthat a gonosz? Kérlek, értelmes válaszokat. Akinek volt halálközeli élménye, nagyon szívesen meghallgatnám!

17/L


2013. nov. 18. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán akkor érdemes kicsit utánaolvasni a témának, jobban beleásni magad. A túlvilág egy fikció, ha ebben hiszel, akkor építsd úgy, ahogyan te elképzeled és ahogyan te el akarod képzelni.


Az, hogy más mit gondol erről, ebben az esetben mindegy. Társalgás formájában lehetne elmélkedni erről-arról, de így nincs értelme.

2013. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, de azért mégis kíváncsi lettem volna más véleményére
2013. nov. 18. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Kismillió elképzelés van erről, ezért azt tanácsolom, hogy a te saját, személyes elképzelésedet írd le. Mivel a műved fikció, nem feltétlenül szükséges valósághűnek lennie, tehát akármit írhatsz.

Én személy szerint hiszek Istenben, Jézus Krisztusban, és abban, hogy ha jók voltunk (ez így elég sután hangzik, ki tudnám fejteni, mit értek jó alatt, de mindegy, dióhéjban mondhatjuk azt, hogy ha "jók" voltunk), örökké velünk és a családunkkal együtt élhetünk egy tökéletes helyen, ahol nincsenek betegségek, természeti katasztrófák, gonoszság stb.

Abban is hiszek, hogy mivel az emberek nem csak feketék vagy fehérek, hanem a többség valahol a kettő között helyezkedik el, ezért nem csak menny és pokol létezik, hanem átmenetek is a kettő között.

2013. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem a túlvilágról speciel más elképzeléseim vannak... ha valaki említi, hogy "túlvilág" nekem nem egyből Isten, és Jézus jut eszembe, meg az angyalok a lantoknál (persze hiszek Istenben, de nekem dúl a képzeletem...) hanem egy teljesen más világ van, ahol az emberek békében élnek, ugyanúgy, mint az itteni világban, csak nincs bűnözés, és szemét, hanem mindenki békében él, mindenki beszélget mindenkivel... és van egy határ az emberiség és a túlvilág közt... akár gonosz is bejuthat valahogyan... sok fantasy könyvet olvastam, és én ezt a véleményt szűröm le...
2013. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is sok elképzelésem van ne szerintem olvasd el a Fallent és az Elhagyatva című könyvet és ihletet fogsz kapni meg lesz fogalmad róla milyen lehet az egyik az angyalokkal foglalkozik a másik az alvilággal mindkettő nagyon jó sok sikert és jó olvasást! :)
2013. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!