Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szürke ötven árnyalata c....

A szürke ötven árnyalata c. könyv szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el olvasni, igazából sok minden még nem történt. Érdekelne, hogy érdemes-e továbbolvasnom.

2013. nov. 8. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdemes továbbolvasnod, mert nem jó.
2013. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Most olvasom, az utolsó résznél tartok. Azért kezdtem bele, mert mindenki dícsérte. De viszont nagyot csalódtam benne. Maga a történet elmegy, de nagyon rosszul van megírva, ezért nem tartozik a kedvenceim közé. Nagyon látszik rajta, hogy kezdő író munkája...többre számítottam.
2013. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Nagyon nem :D

Az a könyv olyan az irodalomnak, mint Justin Bieber a zenének.

2013. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
a twilightban (alkonyat) több cselekmény van mint ebben (pedig ez nagy szó). Inkább azt olvasdd el , vagy egyiket se.
2013. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

szerintem a történet jó lenne, ha nem lenne benne ennyi szex jelenetet XD komolyan mondom, több, mint a 70% az...

az első könyv cselekvése nagyon lassú

2013. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Casperson ***** válasza:

Én az egész trilógiát elolvastam, de nekem nem tetszett. Mivel nem szeretek félbehagyni könyveket elolvastam mindet. Mivel az egész BDSM sztorinak indul ezért alap, hogy van benne szex, de a végére vaníliává válik, lapossá és unalmassá.

De, ha sikeresen elolvasod az első részt utána már érezni fogod, hogy akarod-e a folytatást vagy nem.

2013. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is olvastam az egész sorozatot... És hiába BDSM, attól még kevesebb szexszel is megállná a helyét... mert a a történet anélkül is megáll...

szerintem túlzás, hogy minden fejezetben egy vagy több ilyen részlet van. Ezen kívül nekem tetszett a könyv..

2013. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!