Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvassa a Naruto Mangát!...

Aki olvassa a Naruto Mangát! Narusaku vagy Naruhina az esélyesebb most? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne. :D
2013. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia,hát esély az mindkettőre van(csak szerintem nem egyenlő)a Naruhina-ra én személy szerint több esélyt látok,Spoiler:volt egy nagyon szép és aranyos jelentük ahol Naruto,Neji halála miatt lelkileg majdnem feladta,de Hinata arcon csapta(nem durván)és emlékeztette arra hogy mindenki bizik benne és hisz benne,és hogy ha Naruto nem hisz a győzelembe akkor biztosan vesztenek,és hogy Neji nem azért hozta azt az áldozatot hogy feladják,igy Naruto mosolyogva visszatért hittel megköszönte Hinatának és megfogva Hinata kezét eggyütt indultak ujra harcolni :) ,Narusaku(bocsi a fanoktol)szerintem nem lesz,ugyan is Sakura szereti Sasuke-t,és ha ez nem változott az elmult 600+ fejezetben akkor ez után se fog szerintem,meg szerintem Naruto nem is szereti Sakura-t(szerelmileg),Spoiler vége.kérdező még mire lennél kiváncsi? :)
2013. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a spoiler alatt leírt részt be tudnád linkelni? Köszönöm!
2013. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!