Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek könyvadaptációt...

Ismertek könyvadaptációt konzol vagy pc játékokról?

Figyelt kérdés
Osztálytársamnak szeretnék karácsonyi ajándékot de nincs ötletem. Mivel szeret játszani meg ha van ahhoz kapcsolódó könyv akkor olvasni is (bioshoch) ezért arra gondoltam hogy veszek neki egy könyvet aminek az alapja egy játék. Ismertek ilyen könyveket? Válaszokat előre is köszönöm (ac, bioshoch és hasonló ötleteket szeretnék kérni)

2013. okt. 26. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a játékon alapuló könyv, hanem regénysorozaton alapuló játék a Witcher, de elég nagy kultusza van. A játék kiadója adta ki a könyvet is.
2013. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Asassin's Creed-ből is készült könyv, de ezt nem ajánlom, bár lehet, hogy az osztálytársadnak tetszene. (Más kérdés, hogy ilyen embert még nem láttam.)

Más, régebbi játékokról tudom, hogy van könyv, pl. a Blizzard játékaihoz adtak ki ilyeneket.

2013. okt. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár ez fordított eset, mindenképp jó lehet. Mind a játék, mind a könyv címe Metro 2033.

[link]


Esetleg már van a 2034 is, amit félig meddig a Metro Last Light dolgoz fel.

[link]

2013. okt. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én barátomnak Halo-t és Mass Effect-et vettem és tetszett neki nagyon :)
2013. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!