Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen eddig? (folytatás lent! )

Milyen eddig? (folytatás lent! )

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy blogot. Érdekelne a véleményetek! Tudom hogy egy nyamvat prológusról nem lehet nagyon véleményt mondani. De előre is köszönöm akik megpróbálkoznak vele! :)


[link]



2013. okt. 24. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy prologús sok mindent elárulhat. Ebben az esetben, hogy nem tudsz helyesen írni!!! Könyörgöm, ez az alap. Írj helyesen... a kezdetekben mindegy, hogy mit írsz - mert nagyot vele nem fogsz alkotni -, a lényeg, hogy azt helyesen tedd! Ezt nevezik gyakorlásnak.

Utána lehet gondolkodni nagyobb dolgokban.


Am, azt megkérdezném, hogy hány éves vagy? És, hogy milyen könyveket szoktál olvasni?

2013. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó, szívesen olvasnám tovább, de van 1-2 dolog ami nem stimmel:

1.:szerintem ennek inkább ez első fejezet lenne mint prológus, mert például a prológusban leírhatnád az első találkozást és annak az embernek a halálát.

2.:Szerintem le kéne írnod a főszereplő nevét a prológusban, de ezt te döntöd el

3.:Lehet hogy úgy gondoltad, hogy direkt nem írod le a szereplők kinézetét, de elég sok olvasó nem fogja tudni elképzelni vagy máshogy fogja elképzelni és majd mikor leírod a szereplők kinézetét nehéz lesz az átállás

Az E/1 személy találó. Remélem a fojtatás is jó lesz majd szívesen elolvasnám és persze további sok sikert! :)

2013. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mirk ***** válasza:

Nekem az első gondolatom az volt, hogy "hogy elé vessző".

Egy fél oldalnyi prológusról van szó. Bármit, ismétlem bármit kiadsz a kezeid közül azzal a céllal, hogy megmutasd másoknak, legyen ez az első műved, vagy egy hozzászólás egy fórumon, az az alap, hogy átnézed mielőtt elküldenéd.


A hibáktól eltekintve biztosan vannak akik vevők az ilyesmire, divat manapság "blogregényt" írni.

2013. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2013. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem olyan rossz, maga a sztori, csak 1. nem jó a fogalmazásod, 2. számtalan ilyen történet van már... és azért nem olvassák szívesen az ilyesmi blogokat, mert, ha egy ilyesmi sztorira vágynak, megvesznek, egy vámpíros, pirospöttyös, illetve fantasy könyvet...


ez csak egy vélemény. ha te szereted írni, nyugodt szívvel folytasd, hiszen mindenkinek más az ízlése. sok sikert! :)

2013. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A helyes írási hibàkért pedig elnézést kérek! Ezen a téren még problémákkal küzdök. :-)
2013. okt. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!