Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantasy könyvet írok, hogyan...

Fantasy könyvet írok, hogyan nevezhetném el benne a kardokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék neveked adni a kardoknak a regényemben. Próbáltam nyelvet alkotni, és azon a nyelven elnevezni őket, de az egyenlőre nem sikerült. Lehet, hogy olyasmi jellegűt kéne, mint a Hobbitban "az ellenség pörölye", vagy ilyesmi. nektek van ötletetek?

2013. okt. 22. 17:32
 1/6 kiraédua válasza:
Pl.: Kaszabok (többes szám).
2013. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mirk ***** válasza:

Ez olyan kérdés, mint a "hogy nevezzem el a szereplőimet?" és ugyanaz a megoldás rá, ha nincs benned fantázia.

Google, sword name generator:

[link]

[link]

2013. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Ha nincs fantáziád, akkor szerintem fantasy könyvet ne is kezdj írni. Főleg az úgy meg kicsit gond, hogy másoktól kérdezgeted, mikor egyedi, saját könyvet írsz. :)
2013. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreértetted a kérdést, vagy én fogalmaztam meg rosszul. Szó sincs arról, hogy nincs fantáziám, csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen módokon lehet neveket adni egy kardnak. Pl. adsz neki egy random kitalált nevet, v. egy nyelvet alkotsz, és annak a nyelvnek egy szavával kereszteled el, vagy magyarul is érthető nevet adsz neki, ilyesmi. Nekem is meg vannak az ötleteim, csak azért tettem fel ezt akérdést, mert lehet, hogy van jobb megoldás.
2013. okt. 25. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Halál penge, Végzet szele, Élet ontó, nem tudom nekem ezek ugrottak be! :) Remélem tudtam segíteni!!!
2013. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha kardot neveznék el, adnék neki egy fantasys nevet, de nem találnék ki egy egész nyelvet pár kard miatt.Nekem úgy se sikerülne.:)De ha te ügyes vagy, ki is találhatsz nyelvet neki, amivel aztán a szereplőket is elnevezheted.
2014. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!